Dato Navn
Ons 20 Feb
kl 17:00 - 19:00
Gå-joggen Vinter løp 5
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   5. løp Gå-joggen Vinter. Start og…
Ons 20 Feb
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Ski - 7. renn Kringla
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Kringla Stadion I år blir det 8 renn. Premie er glass…
Ons 20 Feb
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Ons 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
KLUBBMESTERSKAP SKI
Korgen Idrettslag  
Ons 20 Feb
kl 20:00 - 21:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Ons 20 Feb
kl 20:45 - 00:00
Pool session 20. February
Elvepadling   Annet   Trimveien 4 Welcome all to yet another wonderful pool…
Tor 21 Feb
kl 16:00 - 18:00
Karusellskyting 21.-22. februar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Fluen Elverum inviterer til karusellskyting…
Tor 21 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 21 Feb
kl 17:00 - 19:00
Årsmøte Telesport Bergen
Telesport Bergen   Møte   ROM 16/17 - TELENOR, KOKSTAD DAGSORDEN:1.  ÅPNING2.…
Tor 21 Feb
kl 17:00 - 19:05
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tor 21 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 21 Feb
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sted: Drammen videregående…
Tor 21 Feb
kl 17:30 - 22:00
SUSBIL - KanonBall
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kanonball   Forus Sportssenter Kanonball med SUSBILVelkommen til årets…
Tor 21 Feb
kl 19:00 - 20:30
Årsmøte
Robert Lorang Hansen   Møte   Eikanger Idrettslag inviterer til…
Tor 21 Feb
kl 19:30 - 21:00
Torsdagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Tor 21 Feb
kl 19:30 - 21:30
Årleg møte torsdag 21.02.2019
Hemsedal IL - Fotball   Fotball   Klubbhuset Velkommen til årleg møte i…
Tor 21 Feb
kl 20:00 - 21:00
Bli Sprekere Hverdags Yoga
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Skoleveien 6 Beskrivelse: Dynamiske yogabevegelser i rolig…
Tor 21 Feb
kl 20:00 - 21:45
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Tor 21 Feb
kl 21:00 - 23:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 21 Feb
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 21 Feb
kl 21:20 - 22:30
Basseng trening / Pool training
Tromsøstudentenes IL - Kajakk   Kajakk   Stakkevollan svømmehall, Utsikten 53B The pool is a great place to practice paddling…
Fre 22 Feb
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Fre 22 Feb
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Fre 22 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
Fre 22 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Fre 22 Feb
kl 17:00 - 18:00
Tur til Hemsedal helgen 22-24.feb 2019
Alpin og friluft  
Påmeldingsfrist: 15. Feb 2019
Da er det tid for tur til Hemsedal igjen..Vi bor…
Fre 22 Feb
kl 18:00 - 20:00
Støtt håndball og lokalt næringsliv
Leksvik IL - Håndball   Handball   Konkurransedyktige priser, kun en faktura! :)
Fre 22 Feb
kl 18:00 - 20:00
adsf
Joakim Lund Rangel   adf
Fre 22 Feb
kl 19:00 - 15:00
BIB- cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   BIB- Cup   Postboks 1420
Påmeldingsfrist: 5. Feb 2019
BIB- cup arrangeres for 26.gang i 2019. Sett av…
Lør 23 Feb
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13 Stevne for luftrifle og…
Lør 23 Feb
kl 10:00 - 17:00
Back To Basics Februar 2019
Kendo   Kampsport   Grenseveien 60 We'll have a whole day of training…
Lør 23 Feb
kl 12:00 - 15:00
Rudsbygdrennet 2019
Rudsbygd IL   Ski   Buvollveien 54 Rudsbygd IL ønsker alle mellom 8 og 16…
Lør 23 Feb
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Søn 24 Feb
kl 09:00 - 11:00
Søndagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Søn 24 Feb
kl 09:00 - 16:00
Mellerunden 2019
Skrautvål IL   Ski  
Søn 24 Feb
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 24 Feb
kl 16:00 - 16:30
rdhhgh
Per Markus Edvardsen   dhhgdgh
Søn 24 Feb
kl 17:00 - 20:00
GHK- basar
Gloppen Handballklubb   Annet   GHK basar i Runnevang søndag 24.februar kl…
Søn 24 Feb
kl 17:00 - 19:00
Treningskamp junior-laget motstander Mangelrud Sta
Holmlia SK - Fotball  
Søn 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Søn 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Søn 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årlig møte fotball
Lensvik IL - Fotball   Fotball   Innkalling årlig møte.docx
Søn 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Bugg-kveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Søn 24 Feb
kl 20:00 - 22:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Påmeldingsfrist: 24. Feb 2019
Søn 24 Feb
kl 20:00 - 22:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Påmeldingsfrist: 24. Feb 2019
Søn 24 Feb
kl 20:00 - 22:30
Kajakkpolo training
Tromsøstudentenes IL - Kajakkpolo   Kajakk   Stakkevollan svømmehall, Utsikten 53B Weekly kajakkpolo training. The normal schedule…
Man 25 Feb
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Man 25 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena Egentrening uten trener.
Man 25 Feb
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
Man 25 Feb
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Man 25 Feb
kl 18:00 - 21:00
Sørdalsmesterskapet 2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Sørdalsmesterskapet 2019  i Skarsmoen…
Man 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
Man 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Hurtigpistol Fin og Grov
Hamar Sportsskytterklubb (hsk)   Skyting   Ankerskogen Åpent stevne.Påmelding på…
Man 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
test arrangement fra mobilapp
Ole Marius Løset   werwer
Man 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
asdf
Joakim Lund Rangel   asdf
Man 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
test
Joakim Lund Rangel   test
Man 25 Feb
kl 18:30 - 19:30
Gavekort, Swingkurs med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37
Påmeldingsfrist: 4. Des 2018
Kurs 1, 18:30-19:30 er fulltKurs 2, 19:30-20:30…
Man 25 Feb
kl 18:30 - 19:30
Swingkurs med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37
Påmeldingsfrist: 4. Des 2018
Kurs 1, 18:30-19:30 er fulltKurs 2, 19:30-20:30…
Man 25 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte skigruppa
Roar Martin Røkenes   Møte   Skirommet Skytterbanen ÅRSMØTE I KVÆFJORD IL SKI 2018
Man 25 Feb
kl 19:30 - 20:30
Gavekort, Swingkurs med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37 Har du lyst til å lære deg å…
Man 25 Feb
kl 19:30 - 20:30
Swingkurs med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37 Har du lyst til å lære deg å…
Man 25 Feb
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen, Treffsalen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Tir 26 Feb
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 26 Feb
kl 17:00 - 21:00
Dans - øving
Klubbhuset - kafeteria  
Tir 26 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 26 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Det legges opp varierte treningsøkter hvor…
Tir 26 Feb
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Vinterbro, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tir 26 Feb
kl 17:30 - 20:00
Skolekarusellrenn Renn 4
Trøsken Idrettslag   Påmelding før hvert renn fra kl.…
Tir 26 Feb
kl 17:30 - 19:00
Telenorkarusellen
Lillomarka SkiKlubb   Ski   Innbydelse Telenorkarusellen
Tir 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 26 Feb
kl 18:30 - 21:00
Årsmøte
Tistedalen FL  
Tir 26 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte i CK Jarlsberg - 2019
Cykkelklubben Jarlsberg   Møte   Stadion 12 Styret innkaller herved til årsmøte…
Tir 26 Feb
kl 19:00 - 21:00
ÅRSMØTE 2019
Bodil Frydenlund   Møte   Årsmøte  i OL…
Tir 26 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årlig møte ski/friidrett
Lensvik IL   Øyangsveien 890 Årlig møte i avdeling ski/friidrett,…
Tir 26 Feb
kl 20:00 - 22:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tir 26 Feb
kl 20:00 - 21:30
Herre kamp Veritas Vs TTA -All-Stars
Volleyball   Volleyball   Ekeberghallen, Ekebergveien 101
Tir 26 Feb
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Tir 26 Feb
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Tir 26 Feb
kl 21:00 - 23:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Ons 27 Feb
kl 09:00 - 11:00
Viderekommende vs avanserte
  Oslo Tennisarena
Ons 27 Feb
kl 17:15 - 19:15
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1 og 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6a Løpekurset er for deg som trenger hjelp…
Ons 27 Feb
kl 17:30 - 21:30
Nybegynnerkurs
OSI Klatring   Problemveien 13
Påmeldingsfrist: 20. Feb 2019
Vårt nybegynnerkurs gir deg…
Ons 27 Feb
kl 18:00 - 00:00
Telenorkarusellen 2019
Hof IL - Langrenn   Ski   Engrønningen Langrennsgruppa i Hof idrettslag inviterer til…
Ons 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årlig medlemsmøte OIL volleyball
Ottestad IL - Volleyball   Møte   Årlig medlemsmøte for…
Ons 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Åresmøte Kvæfjord idrettslag allianse
Roar Martin Røkenes   Møte   Rå videregående skole - Kantina Lasken Innkalling til årsmøte 2019
Ons 27 Feb
kl 18:00 - 19:00
Capoeira på Workout Wednesday @ Blindern Athletica
Capoeira   Workout Wednesday is SiO Athletica’s…
Ons 27 Feb
kl 20:00 - 21:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Tor 28 Feb
kl 16:00 - 20:00
Karusellskyting 28.feb-1.mars med innlangt stedsme
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Skytterutvalget i Hamar inviterer til…
Tor 28 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 28 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 28 Feb
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sted: Drammen videregående…
Tor 28 Feb
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Vinterbro, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tor 28 Feb
kl 18:00 - 22:00
Fotballgruppa - ungdomsfotballkvelden
Klubbhuset - kafeteria  
Tor 28 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte
Rakkestad Kjøre og Rideklubb  
Tor 28 Feb
kl 19:30 - 21:00
Torsdagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Tor 28 Feb
kl 21:00 - 23:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 28 Feb
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende kurs
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Mar
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Mar
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Mar
kl 10:00 - 12:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Mar
kl 14:00 - 16:00
NM G/P 15 og Landsstevne G/P12
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 4. Feb 2019
TROMSØ BRYTEKLUBB HAR I SAMMARBEID MED…
Fre 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
Sollia Opp&Ned
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Sollifjellet alpinanlegg Bli med på toppturkarusell i Sollifjellet…
Lør 2 Mar
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
Lør 2 Mar
kl 10:00 - 19:00
PLANKELEKENE 2019
Østfold bedriftsidrettskrets   Annet   Torsnesveien 12 PLANKELEKENE IS BACK! Påmeldingsfrist:…
Lør 2 Mar
kl 11:30 - 13:30
Treningskamp G2003 mot Klemetsrud
Holmlia SK - Fotball  
Lør 2 Mar
kl 12:00 - 16:00
Karusellskyting Stedsmesterskap FINALER 2.mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Skytterutvalget i Hamar med finaler…
Lør 2 Mar
kl 15:00 - 17:00
Tningskamp A-laget mot Rilindja
Holmlia SK - Fotball  
Lør 2 Mar
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Søn 3 Mar
kl 09:00 - 11:00
Søndagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Søn 3 Mar
kl 09:00 - 16:00
Sørfjellrennet 2019
Snåsa IL   Velkommen til Sørfjellrennet søndag…
Søn 3 Mar
kl 10:30 - 14:00
Kretskarusell Rambydalen
Ullensaker Skiklubb - Alpint   Ski   Rambydalen Velkommen til skirenn i Rambydalen. Det…
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 14:00
Åsan Rundt 2019
Kjærstad IL   Annet   Auflesvegen 83
Påmeldingsfrist: 1. Mar 2019
ÅSAN RUDNT 2019PåmeldingÅsan…
Søn 3 Mar
kl 18:00 - 20:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Søn 3 Mar
kl 18:00 - 20:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Søn 3 Mar
kl 18:00 - 20:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Søn 3 Mar
kl 20:00 - 22:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Påmeldingsfrist: 3. Mar 2019
Man 4 Mar
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Man 4 Mar
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena Egentrening uten trener.
Man 4 Mar
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
Man 4 Mar
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Man 4 Mar
kl 18:00 - 21:00
Karusellskyting Lillehammer 4. mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…
Man 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting Lillehammer 11. mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…
Man 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
Man 4 Mar
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Man 4 Mar
kl 18:30 - 20:30
Sesongavslutning orientering
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Strømsveien 80 Sesongavslutning/-oppstartsamlingRomerike…
Man 4 Mar
kl 19:00 - 21:00
Fotballgruppa - møte for barnefotballen - trenere
Klubbhuset - kafeteria  
Man 4 Mar
kl 19:30 - 21:30
Gruppmøte 2019 (Årsmøte)
Ål IL - Orientering   Orientering   Gruppemøte (tidl årsmøte) for…
Man 4 Mar
kl 19:30 - 21:20
Mix kamp TTA - All-Stars vs Gjensidige
Volleyball   Volleyball   Ekeberghallen, Ekebergveien 101, Ny Mix-kamp.Mandag      4.3  …
Man 4 Mar
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen, Rådhuset
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Tir 5 Mar
kl 15:00 - 22:00
Reistadløpet 2019
Tromsøstudentenes Idrettslag   Dans  
Tir 5 Mar
kl 16:00 - 12:00
TSI Vårcup 2019
Tromsøstudentenes Idrettslag  
Påmeldingsfrist: 5. Mar 2019
Den trettende utgaven av TSI Vårcup…
Tir 5 Mar
kl 16:15 - 18:20
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tir 5 Mar
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 5 Mar
kl 17:00 - 21:00
Dans - øving
Klubbhuset - kafeteria  
Tir 5 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 5 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Det legges opp varierte treningsøkter hvor…
Tir 5 Mar
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 5 Mar
kl 18:00 - 19:00
Styremøte håndball gruppen (PEISESTUEN)
IF Birkebeineren - Håndball   Årbogen Peisestue Styremøte IBK håndball
Tir 5 Mar
kl 18:30 - 20:30
Årsmøte
Thorleif Rustad   Møte   Voldshagan 23 Tirsdag 5.mars kl 1830 avholdes…
Tir 5 Mar
kl 20:00 - 22:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tir 5 Mar
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Tir 5 Mar
kl 20:00 - 22:00
Miniserie Volleyball Verdal 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdalshallen Når: Miniserien i…
Tir 5 Mar
kl 21:00 - 23:00
Champions League - åpent klubbhus
Klubbhuset - kafeteria  
Tir 5 Mar
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Tir 5 Mar
kl 21:00 - 23:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Tir 5 Mar
kl 21:20 - 23:20
Mix kamp TTA - All-Stars vs Meteorologen/GE Heal
Volleyball   Volleyball   Ekeberghallen, Ekebergveien 101 Ny kamp for laget Tirsdag  5.3  kl…
Ons 6 Mar
kl 09:00 - 11:00
Viderekommende vs avanserte
  Oslo Tennisarena
Ons 6 Mar
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Ski - 8. renn Granestua
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Granestua I år blir det 8 renn. Premie er glass…
Ons 6 Mar
kl 17:15 - 19:15
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1 og 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6a Løpekurset er for deg som trenger hjelp…
Ons 6 Mar
kl 17:30 - 21:30
Kurs i ledklatring
OSI Klatring   Problemveien 13 Dette kurset gir deg innføring i klatring…
Ons 6 Mar
kl 18:00 - 21:00
Hovedstyremøte
Klubbhuset - kafeteria  
Ons 6 Mar
kl 18:00 - 00:00
Telenorkarusellen 2019
Hof IL - Langrenn   Ski   Engrønningen Langrennsgruppa i Hof idrettslag inviterer til…
Ons 6 Mar
kl 18:30 - 20:30
Skikurs Borregaard
Trøsken Idrettslag  
Påmeldingsfrist: 4. Mar 2019
Skikurs for BorregaardKurset går over to…
Ons 6 Mar
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte i Molde Swing- og Rockeklubb​
Molde Swing- og Rockeklubb   Annet   Årsmøtedato er fastsatt. Vi kommer…
Ons 6 Mar
kl 20:30 - 23:00
Champions League - åpent klubbhus
Klubbhuset - kafeteria  
Ons 6 Mar
kl 20:30 - 22:30
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Tor 7 Mar
kl 16:00 - 20:00
Karusellskyting 07.-08. mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Garnison Elverum inviterer til karusellskyting…
Tor 7 Mar
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 7 Mar
kl 17:00 - 19:05
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tor 7 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 7 Mar
kl 18:00 - 20:00
Stavangers Høyeste - trappeløp
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Stavanger Velkommen til trappeløp i Stavangers…
Tor 7 Mar
kl 19:00 - 21:00
Årlig medlemsmøte OIL innebandy
Ottestad IL - Innebandy   Møte   Vi håper mange engasjerte medlemmer…
Tor 7 Mar
kl 19:00 - 22:00
Seminar om ernæring med Ine Wigernes
Fjellfoten Sykkelklubb   Nes Videregående skole, Kjuushagen 3 Fjellfoten sykkelklubb inviterer til seminar…
Tor 7 Mar
kl 19:30 - 21:00
Torsdagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Tor 7 Mar
kl 21:00 - 23:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 7 Mar
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende kurs
  Oslo Tennisarena
Fre 8 Mar
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Fre 8 Mar
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
Fre 8 Mar
kl 10:00 - 12:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Fre 8 Mar
kl 13:00 - 13:00
FT Cupen
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 26. Feb 2019
Stevne for  g/p12 , g/p15 , ungdom ,…
Fre 8 Mar
kl 19:00 - 23:00
Midtveisfest
  Uvvist Bar på Tordenskiolds gate 11 We are proud to announce NSTF's midterm…
Lør 9 Mar
kl 09:00 - 17:00
Stoppen SK Vintercup 2019 G2006
Stoppen Sportsklubb   Nøsteveien 70 Stoppen SK Vintercup Gutter 20069. og 10.…
Lør 9 Mar
kl 09:00 - 16:00
Forbundsting NFF
Leksvik IL - Fotball   Fotball   Ullevål Stadion, Oslo
Lør 9 Mar
kl 09:00 - 18:00
Minirunde 5
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Handball   For jenter og gutter født i 2010:Jente -…
Lør 9 Mar
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13 Stevne for luftrifle og…
Lør 9 Mar
kl 10:00 - 16:00
Treningssamling
Lambertseter Bryteklubb   Annet  
Påmeldingsfrist: 6. Mar 2019
HeiLørdag 9 mars kommer vi til å ha…
Lør 9 Mar
kl 11:00 - 15:30
WCS-kurs, videregående
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   WCS-kurshelg mars 2019m/ Jon Andre Haugen og…
Lør 9 Mar
kl 11:00 - 13:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Lør 9 Mar
kl 18:00 - 20:00
Sesongstart OBOS Cup
Leksvik IL - Fotball   Fotball  
Søn 10 Mar
kl 09:00 - 11:00
Søndagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Søn 10 Mar
kl 09:30 - 20:30
Mini & aktivitets turnering
IF Birkebeineren - Håndball   Handball   Ekneshallen
Søn 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Søn 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Søn 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Søn 10 Mar
kl 18:00 - 22:30
Nybegynnerturnering
  Oslo Tennisarena Nybegynnerturneringen er åpen for alle de…
Søn 10 Mar
kl 18:00 - 22:30
Nybegynner+turnering
  Oslo Tennisarena Nybegynnerturneringen er åpen for alle de…
Søn 10 Mar
kl 18:30 - 20:00
Treningskamp G2007 - Rød mot Langhus - 1/2 bane
Holmlia SK - Fotball  
Søn 10 Mar
kl 19:00 - 21:00
Bugg-kveld, Treffsalen
Molde Swing- og Rockeklubb   Bugg-kveld, Denne og 24.mars i…
Søn 10 Mar
kl 20:00 - 22:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Påmeldingsfrist: 10. Mar 2019
Man 11 Mar
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Man 11 Mar
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena Egentrening uten trener.
Man 11 Mar
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
Man 11 Mar
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Man 11 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
Man 11 Mar
kl 18:00 - 20:00
NAIS
Hamar Sportsskytterklubb (hsk)   Skyting   Ankerskogen Åpent stevne NAISPåmelding på…
Man 11 Mar
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Man 11 Mar
kl 18:00 - 20:00
Sarves Opp&Ned - Moonlight SkiMo
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Nordelvdalen 170 Sarves Alta Opp&Ned – Moonlight…
Man 11 Mar
kl 19:00 - 21:00
Årlig medlemsmøte OIL ski
Ottestad IL - Ski   Møte   Vi håper mange engasjerte medlemmer…
Man 11 Mar
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen, Treffsalen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Tir 12 Mar
kl 16:15 - 18:20
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 20 Feb
kl 09:00 - 11:00
Viderekommende vs avanserte
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 21:00 - 21:30
Trening
Volleyball   Volleyball   Ekebergveien 109
Trening på Ekeberg i KFUM-hallen,…   Les mer  
Man 18 Feb
kl 08:00 - 16:00
Vintercamp 2019
Fredrikstad Turnforening   Annet   Turngata 4
Kort info:Alder 1. – 8. klasse Jenter…   Les mer  
Søn 17 Feb
kl 09:00 - 14:00
Halvmaraton Bowling
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Friergangen 4
800x600 Normal 0 21 …   Les mer  
Lør 16 Feb
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19
Bli med på vinterens morsomste seriespill…   Les mer  
Fre 15 Feb
kl 09:00 - 00:00
Påmeldingsportalen for Sørdalskarusellen åpner fre
Litrim   Løp  
Fredag morgen klokka 9:00 åpner vi…   Les mer  
Tor 14 Feb
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
Sted: Drammen videregående…   Les mer  
Ons 13 Feb
kl 21:00 - 20:00
Levanger Bedriftskanonball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Trønderhallen
Bedriftskanonball på Levanger har blitt en…   Les mer  
Ons 13 Feb
kl 20:00 - 21:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19
Bli med på vinterens morsomste seriespill…   Les mer  
Tir 12 Feb
kl 18:30 - 20:00
Langrennskarusellen
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Ski  
PrisEnkeltrenn: 80 krHele karusellen…   Les mer  
Tir 12 Feb
kl 17:30 - 23:00
Volleyball Mix-serie Breivikahallen Vår 2019
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2
Volleyball mix serie Tromsø Vår…   Les mer  
Man 11 Feb
kl 19:00 - 20:30
Bli sprekere- skikurs skøyting
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Skoleveien 6
Bli sprekere – skikursSkøyting for…   Les mer  
Ons 6 Feb
kl 20:00 - 21:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19
Bli med på vinterens morsomste seriespill…   Les mer  
Man 4 Feb
kl 21:00 - 22:00
Bingefotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Seriespill i bingefotballBingefotball er en nytt…   Les mer  
Lør 2 Feb
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19
Bli med på vinterens morsomste seriespill…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 19:30 - 18:30
Dans (Dancesation) / onsdager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 19:00 - 22:00
Curlingserien - Våren 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 18:30 - 17:30
Puls / onsdager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE PULSStyrketrening med vekt på…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Ikke medlemslag Fotball   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien
Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Ikke medlemslag Fotball   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien
Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien
Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 19:00
Mestringstimen vår 2019
Ottestad IL - Idrettskoler   Trim   Ottestadhallen, Gubberudvegen 40
Vi ønsker barn født 2013-14-15…   Les mer  
Tir 29 Jan
kl 19:30 - 19:30
Skikarusell 2019, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Prestvannvegen 44, 9011 Tromsø
Velkommen til Skikarusell 2019 i…   Les mer  
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 18:00
Yogakurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255
Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…   Les mer  
Tir 29 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / tirsdager kl. 16.00 (miksparti )
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Man 28 Jan
kl 18:30 - 17:30
Hverdagsyoga / mandager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…   Les mer  
Man 28 Jan
kl 17:30 - 16:30
Styrke / mandager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 28 Jan
kl 17:00 - 17:00
Bli Sterkere
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien
Bli Sterkere med fysioterapeut Juliane Næss…   Les mer  
Man 28 Jan
kl 16:30 - 15:30
Styrke / mandager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
Genuine & Sexy Escorts in Chandigarh for all
  Other  
Changes are essential in each work doesn't…   Les mer  
Tor 24 Jan
kl 17:15 - 16:15
Puls / torsdager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
BLI SPREKERE PULSStyrketrening med vekt på…   Les mer  
Tor 24 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke / torsdager (for ansatte i Harstad kommune)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 20:00 - 21:30
Innefotballserie 5ér Sandefjord
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Husebygrenda 60
Oppstart: Oppstart…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 18:00 - 20:00
Nybegynnerkurs i Jibbing/Twintip/Hopp
Son Slalomklubb   Son Slalomklubb
Kursinfo:Jibbing, eller frikjøring…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 17:00 - 20:00
Bowling - oppstart nybegynnerserie
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Kartheia 5
Vi ønsker å starte opp en…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved Rå vgs.)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Kirkeveien 1
Beskrivelse: enkle og effektive øvelser…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved UNN Harstad)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal SPHR
Onsdag 23. januar er det igjen klart for…   Les mer  
Tir 22 Jan
kl 19:30 - 21:00
Volleyball treningsgruppe VÅR 2019, Breivikahall
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2
Beskrivelse Volleyball trening i…   Les mer  
Tir 22 Jan
kl 19:00 - 21:00
Alta skikarusell 2019
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Skoleveien 6
Alta skikarusell 2019 (Tidligere Alta…   Les mer  
Tir 22 Jan
kl 19:00 - 19:00
Vinterkarusellen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Valanvegen 2
Velkommen til å melde deg på til…   Les mer  
Man 21 Jan
kl 21:00 - 21:00
Stjørdal Kanonball vår 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Stjørdalshallen
Kanonball Stjørdal Vår 2019Endelig…   Les mer  
Man 21 Jan
kl 17:00 - 17:00
Styrke / mandager kl 1700 (miksparti videregående)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Man 21 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke / mandager kl. 16.00 (dameparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Fre 18 Jan
kl 16:00 - 22:00
Leie treningstime VÅREN 2019 (uke 4-25)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Breiviklia 2
Søknad leie treningstimer i…   Les mer  
Ons 16 Jan
kl 19:30 - 21:30
Vinterserien - Cageball-Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Liavegen 1
Bli med på Vinterserien i Cageball -…   Les mer  
Tir 15 Jan
kl 18:00 - 19:30
Snowboardkurs
Son Slalomklubb   Son Slalomklubb
Velkommen til snowboard nybegynnerkurs.Tid:…   Les mer  
Søn 13 Jan
kl 18:00 - 20:00
Tennis - vinterliga
Rogaland bedriftsidrettskrets   Tennis  
Velkommen til bedriftsserien i tennis!Det spilles…   Les mer  
Lør 12 Jan
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19
Bli med på vinterens morsomste seriespill…   Les mer  
Tor 10 Jan
kl 21:00 - 20:00
Steinkjer Bedriftskanonball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Steinkjerhallen
Vi kickstarter 2019 med oppstart av vår…   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 17:00 - 18:00
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Yoga   Schwartzgate 6 inngang B, Frisklivssentralenn
Start 2019 på best mulig måte - ha…   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 17:00 - 18:00
Hverdagsyoga Kragerø
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga   Skarbo kultursenter
Hverdagsyoga - For alleEnkle bevegelser med fokus…   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 17:00 - 19:00
Juniorkurs 2019 - Kurs 1 av 3
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
Juniorkurs 2019  - Kurs 1 av 3Dette…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 20:00
Squash: Vårserien 2019
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash   Snekkerstubakken 26
Verdens mest effektive idrett! Her møter…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 19:30
Squashligaen - Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Squash   Sandslihaugen 10
Bedriftsidretten Hordaland inviterer til…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 20:00
Bli sprekere - styrke
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Skoleveien 6
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 09:00 - 19:00
Svømmedagen
Agder bedriftsidrettskrets   Svømming   Tangen 8
I samarbeid med Aquarama Bad har bedriftsidretten…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling, Vintersesongen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Curling   Møllevannsveien 36
Agder bedriftsidrettskrets ønsker…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 18:00 - 20:00
Påmelding fektekurs HER!
Njård - Fekting   Annet   Njård fekting
Påmelding og betaling skjer på…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 17:00 - 17:00
Oppstart nye fektekurs VÅREN 2019
Njård - Fekting   Annet  
OPPSTART Njård fekting tilbyr i…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli med på Styrketrening, Yoga og…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 16:00 - 20:00
GOLF - Inne-serien 2019
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
UTE-SERIEN 2019 - PÅMELDING…   Les mer  
Fre 4 Jan
kl 18:00 - 22:00
Biljard Bedriftsserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Biljard   Nardoveien 12
Bedriftsidretten og Biljard Trondheim…   Les mer  
Tir 1 Jan
kl 18:00 - 20:00
5 a side innefotball - vinterserie
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Forus Sportssenter
Velkommen til seriespill i 5 a side fotball…   Les mer  
Tir 1 Jan
kl 18:00 - 20:00
Curling - Vinterserien
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall
Her kan du melde på lag til vinterserien i…   Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 00:00 - 22:30
Ski på Topp Salten
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Salten
Ski på Topp starter 1.desember!Vi…   Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Narvik
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Narvik
Ski på Topp starter 1.desember!Vi…   Les mer  
Ons 28 Nov 2018
kl 17:00 - 19:00
Terminliste skøyter 2018-2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Skøyter   Valle Hovin
Oppstart av skøytearrangementer og -…   Les mer  
Man 26 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
5 a side innefotball - Haugesund
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugesund
Velkommen til seriespill i 5 a side fotball…   Les mer  
Man 19 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
Fotballserie Stangehallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Det arrangeres også i år…   Les mer  
Ons 14 Nov 2018
kl 19:00 - 22:00
Fotball inneserien 2018/19
Telemark bedriftsidrettskrets   Fotball   Stathelleveien 33
Vinterfotball - PÅMELDING NÅLag:…   Les mer  
Man 12 Nov 2018
kl 20:00 - 23:30
Simulatorserien i Golf Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Golf   Trondheim Golfsenter AS, Haakon VIIs gate 23 C
Bedriftsidretten inviterer til en ny sesong med…   Les mer  
Tir 6 Nov 2018
kl 20:00 - 22:30
Rinkbandy 2018/2019
Thomas Stornes   Rinkbandy   Skienshallen v/fritidsparken
Lyst til og bli med på crazy moro?Vennelag…   Les mer  
Tir 6 Nov 2018
kl 19:00 - 22:00
Vinterserien i Ålesund
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sjømannsvegen 16
Bedriftsidretten tilbyr seriespill i…   Les mer  
Man 5 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Haugesund - seriespill
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Bli med på innendørs 5'er…   Les mer  
Man 5 Nov 2018
kl 17:00 - 21:00
Steinkjer Bedriftsgolfsimulator
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Golf   Jæktskippergata
Golfsimulatorserien på Steinkjer…   Les mer  
Tor 1 Nov 2018
kl 19:00 - 22:00
Fotball i Sørlandshallen
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørlandshallen
Velkommen til sesongen 2018/19 i Vinterserien,…   Les mer  
Tor 1 Nov 2018
kl 18:00 - 21:00
Innebandyserie Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Innebandy   Ingeniør Rybergs gate 115,
Type: Mix serie (kvinner og menn på…   Les mer  
Tor 1 Nov 2018
kl 18:00 - 21:00
Cageballserien
Lillian Elisabet Skrødal Nervik   Fotball   3T Rosten Cageballhall
Bedriftsidretten har i flere år arrangert…   Les mer  
Tor 1 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
Cageballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   3T Rosten Cageballhall
Bedriftsidretten har i flere år arrangert…   Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 18:00 - 23:00
Innendørsserien i Fotball Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Trondheim Spektrum, Klostergata 90
Innendørsfotball er en stadig…   Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 18:00 - 22:00
Volleyballserie
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Volleyball  
Volleyballserie for mixlag! Hjemmelag stiller med…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 20:30 - 23:00
Håndball: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Handball   Torsnesveien 12
Bedriftshåndballen returnerer til…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 20:00 - 23:00
Trondeim Bedriftskanonball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168
Kanonballserien spilles i Ranheimshallen…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 19:30
Buskerudserien skyting
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Skyting  
Åpen serieskyting og åpent KM i…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 20:00 - 21:00
Bedriftsserie i basket (damer)
Nordland Bedriftsidrettskrets   Basket  
Basketserie for damer sesongen 2018/ 2019.…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 21:00 - 22:00
Steinkjer Bedriftsfotball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Steinkjerhallen
Bedriftsfotballsesongen nærmer seg og…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Vinterfotballserie på Romerike
Ole Martin Petersen   Fotball   Leiraveien 2
Den tradisjonsrike Vinterfotballserien på…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Vinterfotballserie på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Leiraveien 2
VINTERFOTBALL I LSK-HALLEN!Den tradisjonsrike…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 19:00 - 21:00
Bowling: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Torsbekkveien 4
Få med deg vennegjengen, familien eller…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 19:00 - 22:00
Bowling: Moss
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Carlbergveien 6B
Moss- Kampene spilles på Bowling 1 med…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
Levanger Bowling
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlinghallen på Moan
Høstserien i Bedriftsbowling starter etter…   Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 10:00 - 13:00
Innebandy: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Innebandy   Torsnesveien 12
Bedriftsinnebandy i ØstfoldVi har…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 00:00 - 02:00
Morgentrening fra uke 41 (U11-U16)
Frisk Asker AIL, IF - Ishockey   Ishockey  
Morgentreningene starter opp igjen i uke 41, og…   Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 20:30 - 22:00
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Moldelivegen 69-80
Bli med og delta i vår lavterskelserie i…   Les mer  
Fre 28 Sep 2018
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsvolleyballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ranheimsvegen 168
Kampene avvikles på kveldstid i…   Les mer  
Fre 28 Sep 2018
kl 18:00 - 23:00
Bedriftshåndballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Handball   Klostergata 90
Gode kampforhold i Trondheim Spektrum, fysisk…   Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 20:00 - 22:00
Stjørdal Bedriftsvolleyball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Skatvalshallen
Når: Bedriftsserien i volleyball starter…   Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 19:00 - 22:00
Verdal Bedriftsvolleyball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdalshallen
Når: Bedriftsvolleyballserien starter…   Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 21:00 - 00:00
Bedriftsserie i håndball (damer)
Nordland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Bedriftserie der kampene spilles i Bodø…   Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 18:00 - 20:00
Curlingserie 2018/2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2, 2335 Stange
Velkommen til curlingserien sesongen 2018/2019!…   Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 12:00 - 23:00
7dentligaen - Studentserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress
7dentligaen - Fotballserie for studenter . Serien…   Les mer  
Tor 20 Sep 2018
kl 18:30 - 20:00
Skyting Stjørdal
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Skyting   Haraldreina Skole
Skytinga på Stjørdal er i gang…   Les mer  
Tir 18 Sep 2018
kl 17:00 - 21:00
Bedriftsbowlingserie på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 30
Serien spilles med 3-mannslag. Damer og herrer…   Les mer  
Man 10 Sep 2018
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie i Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
Bowlingserien arrangeres hvert år fra september…   Les mer  
Ons 5 Sep 2018
kl 18:00 - 20:00
Bowling Kongsvinger
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling  
Bowlingserien i Kongsvinger spilles på…   Les mer  
Man 3 Sep 2018
kl 17:00 - 20:30
Bowling Hamar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling   Hamar
1. divisjon Hamar:Kampdager er…   Les mer  
Man 3 Sep 2018
kl 17:00 - 20:30
Bowling Gjøvik
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling   Gjøvik
1. divisjon:Kampdager er mandag.Terminliste…   Les mer  
Man 27 Aug 2018
kl 17:00 - 23:00
Trondheim Bedriftsbowling
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Bowling   Kobbes gate 6
Bowling er en av de største…   Les mer  
Man 20 Aug 2018
kl 17:30 - 19:30
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Merk: Påmelding innen 16.august kl.…   Les mer  
Tor 21 Jun 2018
kl 20:00 - 22:00
Svømming skoleåret 2018/2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Svømming   Åstveithallen og Slåtthaughallen
Vi har svømmetilbud i Slåtthaug- og…   Les mer  
Ons 8 Feb 2017
kl 15:39 - 16:39
POWERFUL MAGIC RING OF WONDERS +27782741702 NORWAY
  Cinema  
Am Healer Williams the black magicians, after 20…   Les mer  
Tor 23 Sep 2010
kl 00:00 - 00:00
Join us to worship God together
  Xi Si South Road
Greetings from the Christian Church at Gang Wa…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 29 Okt 2018
kl 17:30 - 20:00
Box League
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
For OSI Squash members only. Participants will be…   Les mer  
Man 29 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 29 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner Training
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 29 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 29 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 29 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Book a court for half an hour by posting a…   Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
OsloMet Tennis vs BI Athletics Tennis
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 17:00 - 18:15
U15
Trening U15  
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 15:30 - 16:45
U12-Dalgård Astor/LIHK
Kamp  
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 14:30 - 16:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 14:00 - 15:15
U11-Dalgård Astor Rød/LIHK Sort
Kamp  
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 13:45 - 15:00
U14/15 U-Hall- RIHK-LIHK sort
Kamp  
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 12:30 - 13:45
U11-Dalgård Astor Hvit/LIHK Hvit
Kamp  
  Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 18:30 - 19:45
U-13 U-Hall LIHK-Astor
Kamp  
  Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 18:00 - 03:00
Haustturnering poker
Måndalen IL   Samlinger   Klubbhuset Måndalen IL
  Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 14:30 - 15:45
U11-Arena LIHK Sort-Leik
Kamp  
  Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 14:00 - 15:15
U11- U-Hall LIHK Hvit-Astor Rød
Kamp  
  Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 12:00 - 17:00
Klubbkonkurranse
Molde Swing- og Rockeklubb  
Klubbkonkurranse - Lørdag  27.…   Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 12:00 - 16:00
Avslutningsbasar
Hjelset-Kleive Fotball   Samlinger   Kleivehallen
Årets store avslutningsbasar for sesongen…   Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 11:30 - 16:00
Kamper mot Åndalsnes
Sunndal Jente 10/11   Handball  
Møt opp og støtt Jentene på…   Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 11:00 - 13:00
Treningsrenn rulleski
Trøsken Idrettslag   Ski   Harehjellhytta
Treningsrenn rulleskiLørdag 27. oktober…   Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 11:00 - 16:00
Irene Dalby Cup Elverum
Kongsvinger Svømmeklubb  
Her er hele invitasjonen for Irene Dalby Cup…   Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 11:00 - 13:00
Orientering i Sør-Rogaland (Hardhausen)
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering  
Arrangør: Sandnes IdrettslagSe innbydelse…   Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 10:00 - 18:00
Høst-Cup Mix-Volleyball
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sandslivegen 100
Volleyballutvalget inviterer Volleyball-lagene…   Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 09:30 - 18:00
Halloweencup, lørdag 27. oktober.
Soon Tennisklubb  
Nivå bestemmes av type ball og…   Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 00:00 - 00:00
Haugaland Open - Minirunde
Sunde IBK - Lille   Innebandy  
Dersom det blir nok påmeldte (minst 6 stk)…   Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 18:15 - 19:00
U12 U-Hall
U 12  
  Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Stevne 1 - Bowlingstevne - ikke-aktive
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bergen Bowling Sandsli, Sandslihaugen 10
Bedriftsbowling - Stevne - ikke-aktiveDisse…   Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
adsf
Joakim Lund Rangel  
asf   Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 18:00 - 18:45
U13-Dalgård
Trening U13  
  Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 17:00 - 22:00
Flomlysturnering
Birkenes IL - Fotball  
  Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 17:00 - 19:30
Fredagspuls - INNEFOTBALL (5 a side)
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Sprek helgestart med 5 a side fotballForus…   Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 16:00 - 20:00
Fredagspuls - INNEFOTBALL (timecup)
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Sprek helgestart med 3'er fotballForus…   Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 16:00 - 21:00
Fredagsfotball - 1-times 3-er turnering
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Breivikahallen, Breiviklia 2
Fredagsfotball, 3-mot-3. Dato 26.10.2018Mini…   Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 14:45 - 15:45
Langrennsspesifikk styrketrening i Allsalen for gr
Oppdal IL - Langrenn  
Vi starter nå med ei langrennsspesifikk…   Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 10:00 - 16:00
HA løpsfestival Ottestadstien Rundt
Ottestad IL - Ski  
Siste helg i oktober arrangerer vi HA…   Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner+ Training
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Book a court for half an hour by posting a…   Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Intermediatekurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 20:00 - 21:45
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 19:00 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb  
Dansekveldene i West Coast Swing er på…   Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag  
Møteplass: Barhaug skule   Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Høstspretten - Bowlingstevne
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sandslihaugen 10
Bedriftsbowling - StevneKlasse/HC:…   Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
ABIK Løpskarusell, Premieutdeling
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Hurdalsgata 23
Her er alle som har deltatt på ABIK…   Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 17:00 - 20:00
Karusellskyting 25.-26. oktober
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Skytterutvalget i Hamar og Elverum inviterer til…   Les mer  
Ons 24 Okt 2018
kl 22:00 - 23:00
Felles Hippos/LIHK
Trening Old Boys  
  Les mer  
Ons 24 Okt 2018
kl 19:15 - 21:15
Livredningskurs
Brandbu IF   Svømming   Brandbu Barneskole Svømmehallen
Onsdag 24. oktober kl. 19.15 er vi så…   Les mer  
Ons 24 Okt 2018
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Nedre Dalgate 47
Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…   Les mer  
Ons 24 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
Løpskarusell
Thorleif Rustad   Løp   Lindsetveien 1
Langrennsgruppa ønsker alle barn og voksne…   Les mer  
Ons 24 Okt 2018
kl 18:00 - 20:30
Fotball 2019
Måndalen IL   Fotball   Klubbhuset Måndalen IL
Om sesongen 201918.00: Måndalen IL -…   Les mer  
Ons 24 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
Minihåndball
Tydal il - Håndball   Handball  
Det vil bli oppstart av minihåndball i…   Les mer  
Ons 24 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Premieutdeling Ti på Topp Lillehammer
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Annet  
Vi ønsker velkommen til premieutdeling for…   Les mer  
Ons 24 Okt 2018
kl 17:30 - 19:30
Fotballavslutning 2018
Lensvik IL - Fotball   Fotball  
Onsdag 24. oktober kl. 17.30 arrangerer…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 20:30 - 22:00
Sunde IBK herrer knuser Stavanger IBK2 i dag kl 20
Sunde Innebandyklubb   Innebandy  
Hjemmekamp i dag for Sundebukkene på…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 20:00 - 21:45
Basic training
Sessions at Domus   Domus Athletica
Group session with trainer. Focus will be on…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 20:00 - 20:45
fellestrening Dalgård
Trening U14  
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 19:15 - 20:00
Fellestrening Dalgård
U 12  
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Springkarusellen - Løp 6
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Vilhelm Bjerknes vei 4 (Start ved Tveitevannet rett nedenfor bybanestoppet…
Løypen går rundt Tveitevannet på Sletten og du…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 19:00 - 21:00
Skøyter - nybegynnerkveld
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skøyter   Sørmarka Arena
Velkommen til nybegynnerkveld i Sørmarka…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango Dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb  
Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 18:30 - 20:00
Trappekarusellen 2018
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Løp   Scandic Lerkendal
Velkommen til årets trappekarusell på…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 18:30 - 20:00
Spinning
Støren Cykleklubb   Sykling  
Klubbspinning på Bjørgen…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 18:15 - 19:00
Fellestrening Dalgård
Mini  
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Rulleski
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Bispegra
Skiutvalget arrangeres rulleskirenn 4 tirsdager i…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 17:30 - 20:30
Trening Yngres med kveldsmat
Frode Bergersen   Ski  
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 17:00 - 13:00
Åpningsturnering i bowling
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 85
Turneringen spilles over 6 serier europeisk. Det…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
Agderposten Lysløypekarusell Dømmesmoen
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 35
Agderposten og Aust-Agder Bedriftsidrettskrets…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 16:45 - 19:30
Høststevne
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Link til innbydelse   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 16:30 - 17:15
felletrening U11 Dalgård
Trening U11  
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 15:45 - 16:30
fellestrening Dalgård
Trening U13  
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 20:15 - 21:15
fellestrening Dalgård
Trening U14  
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…   Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 19:15 - 20:15
fellestrening Dalgård
Trening U13  
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag  
Møteplass: Barhaug skule   Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Test for vektklasser
Per Markus Edvardsen  
test mctestesen test test test   Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
felletrening U11 Dalgård
Trening U11  
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Premieutdeling Ti på Topp Elverum
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Annet  
Vi ønsker velkommen til premieutdeling for…   Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 17:30 - 20:00
Box League
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
For OSI Squash members only. Participants will be…   Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Fellestrening Dalgård
U 12  
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner Training
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Book a court for half an hour by posting a…   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 19:00 - 21:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Høyskolen Kristiania Tennis vs OsloMet Tennis
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 14:30 - 17:00
Årets viktigste søndagstur!
Snåsa IL   Trim   Herredshuset, Snåsa kommune
TV-aksjonen NRK 2018 går til Kirkens…   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 11:00 - 13:00
Hurtigpistol
Hamar Sportsskytterklubb (hsk)   Skyting   Ankerskogen
Åpent stevne.Påmelding på…   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 11:00 - 16:00
Kjøresamling på Haugstad
Rakkestad Kjøre og Rideklubb  
Velkommen til kjøresamling på…   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 09:30 - 15:00
Kretsmesterskap
Lambertseter Bryteklubb  
Brytehelg i Tærudhallen.OSLO-AKERSHUS…   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 09:00 - 18:00
Aktivitetsdag mini Astor
Kamp  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 18:00 - 18:45
U12 U-Hall
U 12  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 14:30 - 18:15
Seriekamp i Sunndal sportshall
Håndball   Handball  
Sunndal håndball damelag spiller mot…   Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 14:00 - 18:00
Trening etter eget ønske, Skyteleder fra styret NO
Norske Officerers Pistolklubb Haakonsvern  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 12:00 - 13:00
U14-U-Hall
Trening U14  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 11:00 - 15:00
Moaløpet 2018
Moaløpet   Friidrett  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 11:00 - 17:00
Kamphelg i sørreisahallen
Sørreisa IL Handball   Handball   Skoleveien 12
Til helgen braker det løs med hjemmekamper…   Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 10:00 - 16:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Seljestadhallen
Velkommen til å melde på lag til…   Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13
Stevne for luftrifle og…   Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 09:00 - 18:00
Aktivitetsdag mikro Astor
Kamp  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 09:00 - 18:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Velkommen til å melde på lag til…   Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 08:00 - 17:00
SkedsmoCup 2018 - Påmeldingsfrist 16 Okt.
Lambertseter Bryteklubb  
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 19:00 - 21:00
Sesongavslutning på Bråta
Ål IL - Orientering   Orientering  
Velkommen til sesongavslutning på…   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
West Coast Swing videregående
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
West Coast Swing videregående…   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 18:00 - 18:45
U14-Dalgård
Trening U14  
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
asdf
Joakim Lund Rangel  
adsf   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 18:00 - 15:00
Rekrutteringssamling
I.L. Stjørdals-Blink - Alpint   Samlinger  
Erlend og Markus inviterer…   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 15:30 - 16:15
Bursdags friis
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 14:45 - 15:45
Langrennsspesifikk styrketrening i Allsalen for gr
Oppdal IL - Langrenn  
Vi starter nå med ei langrennsspesifikk…   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Book a court for half an hour by posting a…   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Avansertkurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Fotball Stjørdal
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Lånkehallen
Bedriftsfotballserien  Stjørdal…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Intermediatekurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Stjørdal Bedriftsfotball
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Lånkehallen
Bedriftsfotballserien  Stjørdal…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 20:00 - 21:45
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
U13-Dalgård
Trening U13  
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 19:00 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb  
Dansekveldene i West Coast Swing er på…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag  
Møteplass: Barhaug skule   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:30 - 19:00
A-lags møte
Måndalen IL   Fotball   Klubbhuset Måndalen IL
Evaluering 2018 og om sesongen 2019   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Test
Bloc handball A  
Dette blir gøy!   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 23:00
Volleyballdommer kurs
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   B-lokalet, 2.etg., Idrettens Hus, Brann Stadion, Kniksensplass 3
Påmelding til Kurs for Volleyballdommer!Det…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:30 - 18:30
Bryteskolen høsten 2018 Skedsmo bryteklubb
Knut-Andreas Kran   Barneidrett   Tærudfjellhall
SKEDSMO BRYTEKLUBB fortsetter suksessen og start…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke Torsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Effektiv styrketreningsøkt som gir deg…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:00 - 21:00
Karusellskyting 18.-19. oktober
Ruben Kristiansen   Skyting  
Skytterutvalget i Hamar og Elverum inviterer til…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
Karusellskyting 18.-19. oktober
Ruben Kristiansen  
Skytterutvalget i Hamar og Elverum inviterer til…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
Felles treff med aktiviteter og Grilling på Charlo
  Friluftstur  
Sett av ettermiddagen til hyggelig treff med…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:00 - 20:00
Karusellskyting 18.-19. oktober
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Skytterutvalget i Hamar og Elverum inviterer til…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls Torsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Morsom trening med effektive og intensive…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 16:00 - 18:00
Rambøll-løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Gimlebanen/Gimlehallen
Velkommen til…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
AU møte - Snåsa IL
Snåsa IL   Annet   Viosen
AU møte 17.10.2018 med blant annet…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 19:30 - 23:00
Innefotballserie 5ér Sandefjord
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Husebygrenda 60
Vi har gleden av å invitere til 5ér…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
Løpskarusell
Thorleif Rustad   Løp   Lindsetveien 1
Langrennsgruppa ønsker alle barn og voksne…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Klubbdommere
Træff SK   Aukravegen 34
Vi ønsker å samle klubbens dommere…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 18:00 - 18:45
Mini Arena
Mini  
  Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 17:30 - 21:30
Kurs i ledklatring
OSI Klatring   Problemveien 13
Dette kurset gir deg innføring i klatring…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 17:15 - 18:00
Micro/Rekrutt Arena
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 17:00 - 20:00
Bordtennisstevne - alle klasser
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   SATS/Elixia Majorstua
Nordea inviterer til OBIK-bordtennisstevne:Dato:…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Mestringstimen - FULLTEGNET
Ottestad IL - Idrettskoler  
(Mestringstimen høst 2018 ble fulltegnet…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
Bootcamp
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien
En effektiv og intensiv time, hvor du utfordres…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 20:00 - 21:45
Advanced training
Sessions at Domus   Domus Athletica
Group session with trainer. Focus will be on…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:15 - 20:30
U-15 Arena
Trening U15  
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Dynamiske yogabevegelser i rolig tempo med fokus…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:00 - 21:00
Invitasjon medlemsmøte om mulig samarbeid HIL-VUL
Heggedal IL   Gjellum grendehus
Invitasjon medlemsmøter 16. og 18.oktober…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango Dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb  
Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:30 - 20:00
Spinning
Støren Cykleklubb   Sykling  
Klubbspinning på Bjørgen…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Puls Tirsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Morsom trening med effektive og intensive…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Rulleski
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Bispegra
Skiutvalget arrangeres rulleskirenn 4 tirsdager i…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Qøqøw
Testklubb IR - Kunstløp  
Dldell   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Demoarrangement
Rana Fotballklubb   Fotball   Hasleveien 15b
Lorem ipsum dolor sit ametconsectetur adipiscing…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 22:00
Innefotballserie 5ér Tønsberg
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eikveien 2
Oppstart: Oppstart 16.oktoberSpillested: Fix…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Forus Stafetten
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Moseidsletta 41
Klar for et uhøytidelig kappløp med…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke Tirsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Effektiv styrketreningsøkt som gir deg…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke Tirsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfsgate 38
Effektiv styrketreningsøkt som gir deg opplevelse…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 20:00 - 22:15
TV-aksjondansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Denne mandagen er det dans til inntekt for…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag  
Møteplass: Barhaug skule   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 19:00 - 23:00
Innendørsserie i 5er-fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Innendørsserie 2018-2019Harstad…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 18:45 - 20:15
U12-Dalgård
U 12  
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 18:00 - 19:30
Trening - Førdehuset
Førde IL - Friidrett   Friidrett  
Arrangement for å kunne køyre…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Førsteutkast oslo høyre program
 
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
qweasdfw45yseg
Per Markus Edvardsen  
s35egfbwsegdfv   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 17:30 - 20:00
Box League
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
For OSI Squash members only. Participants will be…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12
Verdens beste treningssenter finnes utenfor…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner Training
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
This is Jin's Event
A-team men  
Will take Basketball match Jin's post   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Beginner+ Training
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Book a court for half an hour by posting a…   Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
BI Athletics Tennis vs UiO Tennis
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 17:00 - 18:15
U15-Arena
Trening U15  
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 17:00 - 18:15
U14-Arena
Trening U14  
  Les mer  

Aktiviteter idag

Se alle

Kommende

  • MelhusBanken Skifestival
    MelhusBanken Skifestival lør., 16. Mar, 11:00 - 14:00

    Velkommen til MelhusBanken Skifestival  16.mars 2019Sted: Skjetnmarka Skistadion Veibeskrivelse på linken.Tid: 16.3.19 kl 11:00Parkering: Ved skytterhuset på Stadion. Parkering Kr 40. Informasjon om betaling henger tilgjengelig på stadion.Type renn:  Klassisk sprint med p

    Kalender:
    Melhus IL - Ski
    Når:
    lør., 16. Mar, 11:00 - 14:00
    Les mer
Levert av IdrettenOnline