Dato Navn
Lør 19 Jan
kl 11:00 - 14:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Lør 19 Jan
kl 12:00 - 14:00
Felles håndballtrening
Sunndal Il Håndballklubb   Riktig godt nytt år! Vi er kommet…
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 15:00
Finntjernløpet
Rudsbygd IL   Ski   Korsrudvegen 104 Finntjernløpet arrangeres for 42.gang…
Søn 20 Jan
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 20 Jan
kl 18:00 - 20:00
Gratis prøvetrening
  Oslo Tennisarena Vi arrangerer gratis prøvetreninger ut…
Søn 20 Jan
kl 18:00 - 20:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Søn 20 Jan
kl 19:00 - 21:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Søn 20 Jan
kl 19:00 - 21:00
Bugg-kveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Man 21 Jan
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Man 21 Jan
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena Egentrening uten trener.
Man 21 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke / mandager kl. 16.00 (dameparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Man 21 Jan
kl 17:00 - 17:00
Styrke / mandager kl 1700 (miksparti videregående)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Man 21 Jan
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sted: Drammen videregående…
Man 21 Jan
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
Man 21 Jan
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Man 21 Jan
kl 18:00 - 21:00
Bowlingserie Kongsberg
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Bowling   Numedalsveien 80 Bedriftserien I Kongsberg har en sosial profil og…
Man 21 Jan
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Man 21 Jan
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
Man 21 Jan
kl 18:00 - 21:00
Karusellskyting Lillehammer 21.januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…
Man 21 Jan
kl 19:00 - 21:00
Hovedstyremøte
KLubbhuset - kontor  
Man 21 Jan
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag   Møteplass: Barhaug skule
Man 21 Jan
kl 19:30 - 21:30
Styremøte Fotball
Leksvik IL - Fotball   Fotball   Trøa
Man 21 Jan
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 21 Jan
kl 20:00 - 22:00
Informasjonsmøte - Organisering av o-idretten i No
Kolbotn & Skimt OL   Møte   Alle klubbmedlemmer er velkommen til å…
Man 21 Jan
kl 21:00 - 21:00
Stjørdal Kanonball vår 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Stjørdalshallen Kanonball Stjørdal Vår 2019Endelig…
Tir 22 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / tirsdager kl. 16.00 (miksparti )
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Tir 22 Jan
kl 16:15 - 18:20
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tir 22 Jan
kl 16:30 - 18:15
Prøvekveld sykkelklær
Støren Cykleklubb   Det blir prøving av den nye…
Tir 22 Jan
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 22 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 22 Jan
kl 17:00 - 21:00
Dans - øving
Klubbhuset - kafeteria  
Tir 22 Jan
kl 17:30 - 20:00
Skolekarusellrenn Renn 2
Trøsken Idrettslag   Påmelding før hvert renn fra kl.…
Tir 22 Jan
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Vinterbro, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tir 22 Jan
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 22 Jan
kl 18:00 - 19:30
Snowboardkurs
Son Slalomklubb   Grevlingen Meld deg på og betal…
Tir 22 Jan
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Tir 22 Jan
kl 18:00 - 20:00
asdf
Joakim Lund Rangel   adsf
Tir 22 Jan
kl 18:00 - 20:00
asdf
Joakim Lund Rangel   adsf
Tir 22 Jan
kl 18:00 - 21:00
Kvalitetsklubbmøte m/mentor
Leksvik IL - Fotball   Fotball   Trøa
Tir 22 Jan
kl 18:30 - 19:30
Argentinsk Tango Nybegynnerkurs
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Har du lyst å lære deg argentinsk…
Tir 22 Jan
kl 18:30 - 19:30
Argentinsk Tango Nybegynnerkurs
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Har du lyst å lære deg argentinsk…
Tir 22 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karfusellrenn
Halmsås og Omegn Skilag   Ski   Karusellrenn
Tir 22 Jan
kl 19:00 - 21:00
Alta skikarusell 2019
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Skoleveien 6 Alta skikarusell 2019 (Tidligere Alta…
Tir 22 Jan
kl 19:00 - 19:00
Vinterkarusellen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Valanvegen 2 Velkommen til å melde deg på til…
Tir 22 Jan
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango Dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…
Tir 22 Jan
kl 19:30 - 21:00
Volleyball treningsgruppe VÅR 2019, Breivikahall
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2 Beskrivelse Volleyball trening i…
Tir 22 Jan
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Tir 22 Jan
kl 20:00 - 22:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tir 22 Jan
kl 21:00 - 23:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Tir 22 Jan
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Ons 23 Jan
kl 09:00 - 11:00
Viderekommende vs avanserte
  Oslo Tennisarena
Ons 23 Jan
kl 11:00 - 18:00
NM kvalifisering 1. runde Holmlia - Nordstrand
Klubbhuset - kafeteria  
Ons 23 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved Rå vgs.)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Kirkeveien 1 Beskrivelse: enkle og effektive øvelser…
Ons 23 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved UNN Harstad)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal / psykiatrisk avdeling Onsdag 23. januar er det igjen klart for…
Ons 23 Jan
kl 17:00 - 20:00
Bowling - oppstart nybegynnerserie
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Kartheia 5
Påmeldingsfrist: 1. Jan 2019
Vi ønsker å starte opp en…
Ons 23 Jan
kl 17:00 - 19:00
Gå-joggen Vinter løp 4
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   4. løp Gå-joggen Vinter. Start og…
Ons 23 Jan
kl 18:00 - 20:00
TELENORKARUSELLEN 2019
Tistedalen FL   Ski   Da har vi fått laget snø i…
Ons 23 Jan
kl 18:00 - 20:00
Nybegynnerkurs i Jibbing/Twintip/Hopp
Son Slalomklubb   Son Slalomklubb
Påmeldingsfrist: 22. Jan 2019
Kursinfo:Jibbing, eller frikjøring…
Ons 23 Jan
kl 18:00 - 00:00
Telenorkarusellen 2019
Hof IL - Langrenn   Ski   Engrønningen Langrennsgruppa i Hof idrettslag inviterer til…
Ons 23 Jan
kl 18:00 - 20:00
Fotballgruppa - trenerforum for trenere og laglede
Klubbhuset - kafeteria  
Ons 23 Jan
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Oslo Bedriftsidrettskrets og Milsluker'n har…
Ons 23 Jan
kl 18:15 - 20:15
Skikarusell 3. renn
Telemark bedriftsidrettskrets   Ski   Velkommen til 3. renn i…
Ons 23 Jan
kl 20:00 - 21:30
Innefotballserie 5ér Sandefjord
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Husebygrenda 60 Oppstart: Oppstart…
Ons 23 Jan
kl 20:30 - 23:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Ons 23 Jan
kl 20:45 - 21:45
Elvepadling i basseng
Elvepadling   Annet   Trimveien 4 Hei heiBassengtrening hver onsdag helt til mai…
Tor 24 Jan
kl 09:00 - 15:30
Stiftinga Kystsogevekene - Nordåsvatn-seminar
Bergens Roklub   Annet   Bergens Roklub er vertskap når Stiftinga…
Tor 24 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke / torsdager (for ansatte i Harstad kommune)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Tor 24 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 24 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 24 Jan
kl 17:00 - 19:05
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tor 24 Jan
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sted: Drammen videregående…
Tor 24 Jan
kl 17:15 - 16:15
Puls / torsdager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen BLI SPREKERE PULS består av enkle og…
Tor 24 Jan
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Vinterbro, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
Testarrangement
  asdiauhsdiawdh
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
asasd
Per Markus Edvardsen   asdasdasd
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
dsaf
Joakim Lund Rangel   dasf
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting 24.-25. januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Høgskolen Elverum inviterer til…
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 18:45
Spinning "Sykkel Fun"
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Sykling   Framnesveien 7 "Sykkel Fun" er en effektiv og morsom…
Tor 24 Jan
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag   Møteplass: Barhaug skule
Tor 24 Jan
kl 19:00 - 21:30
Årsmøte FIL Symjing 2018
Førde IL - Symjing   Svømming   Årsmøte FIL Symjing på FIL…
Tor 24 Jan
kl 19:00 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er på…
Tor 24 Jan
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 24 Jan
kl 21:00 - 23:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Tor 24 Jan
kl 21:00 - 23:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Fre 25 Jan
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Fre 25 Jan
kl 10:00 - 12:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Fre 25 Jan
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
Fre 25 Jan
kl 18:00 - 20:00
testarrangement
Joakim Lund Rangel  
Påmeldingsfrist: 25. Jan 2019
adsfa
Fre 25 Jan
kl 18:00 - 16:00
TTU Nyttårsleir
Nordfjord Taekwondoklubb   Norsk koreansk kultursenter TTU Nyttårsleir 2019.Blie kjempekjekk.…
Fre 25 Jan
kl 20:00 - 03:00
The Cuckoo Club
  Party   Swallow Street Appealing to the more discerning late night…
Lør 26 Jan
kl 07:00 - 18:00
Granspretten 2019
KIL Turn  
Påmeldingsfrist: 2. Jan 2019
Til Rekrutt og AspiranterDa er det, om ikke…
Lør 26 Jan
kl 08:30 - 14:30
Sol-Cup 2019, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2
Påmeldingsfrist: 20. Jan 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 26 Jan
kl 09:00 - 16:30
National brytestevne
Lambertseter Bryteklubb  
Påmeldingsfrist: 20. Jan 2019
GRÅLUMHALLEN, Sarpsborg lørdag 26.…
Lør 26 Jan
kl 09:00 - 13:00
Telemark NC Ål
Bækkelagets SPK - Telemark   Ski   BSK telemark arranger NC-renn på Ål i…
Lør 26 Jan
kl 09:00 - 12:30
Sparekassacup Ski - 3. renn Sørlandsmesterskap
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Øynaheia I år blir det 8 renn. Premie er glass…
Lør 26 Jan
kl 09:00 - 15:00
Mix volleyballturnering
Oslo bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ekebergveien 101 For 25. gang inviteres alle mix-lag til…
Lør 26 Jan
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13 Stevne for luftrifle og…
Lør 26 Jan
kl 10:00 - 17:00
Curling turnering
Telemark bedriftsidrettskrets   Curling   Skien Fritidspark CURLING TURNERING - PÅMELDING ÅPEN…
Lør 26 Jan
kl 11:00 - 13:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Lør 26 Jan
kl 11:00 - 16:00
Irene Dalby Cup Odal
Kongsvinger Svømmeklubb  
Påmeldingsfrist: 18. Jan 2019
Lør 26 Jan
kl 15:00 - 17:00
3.div Herre: AK28 - Tastavarden
Herre 3   Handball   Odderneshallen Første hjemmekamp i 2019! AK28 -…
Lør 26 Jan
kl 19:00 - 02:00
Nyttårsball 2019
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Da er det bare å krysse av i kalenderen for…
Søn 27 Jan
kl 12:00 - 14:00
2.div kvinner: AK28 - Hundvåg
Dame 2   Handball   Gimlehallen Første hjemmekamp i 2019, AK28 -…
Søn 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Søn 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Gratis prøvetrening
  Oslo Tennisarena Vi arrangerer gratis prøvetreninger ut…
Søn 27 Jan
kl 19:00 - 21:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Søn 27 Jan
kl 19:00 - 21:00
Bugg-kveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Man 28 Jan
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Man 28 Jan
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena Egentrening uten trener.
Man 28 Jan
kl 14:45 - 14:45
Crosstraining - mandag ettermiddag (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskiolds gate 12 Kurset har oppstart mandag 28. januar 2019 kl.…
Man 28 Jan
kl 16:30 - 15:30
Styrke / mandager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Dramsveien 206 BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…
Man 28 Jan
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
Man 28 Jan
kl 17:00 - 17:00
Bli Sterkere
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli Sterkere med fysioterapeut Juliane Næss…
Man 28 Jan
kl 17:30 - 16:30
Styrke / mandager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Dramsveien 206 BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…
Man 28 Jan
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Man 28 Jan
kl 17:45 - 19:45
Telenorkarusell
Ottestad IL   Velkommen til Telenorkarusell i Ottestad…
Man 28 Jan
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Man 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
Standardpistol
Hamar Sportsskytterklubb (hsk)   Skyting   Ankerskogen Åpent stevnePåmelding på…
Man 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
Man 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting Lillehammer 28. januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…
Man 28 Jan
kl 18:30 - 17:30
Hverdagsyoga / mandager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Dramsveien 206 BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…
Man 28 Jan
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag   Møteplass: Barhaug skule
Man 28 Jan
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 28 Jan
kl 21:00 - 23:00
Bingefotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen Seriespill i bingefotballBingefotball er en nytt…
Tir 29 Jan
kl 16:15 - 18:20
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tir 29 Jan
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 29 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Det legges opp varierte treningsøkter hvor…
Tir 29 Jan
kl 17:00 - 21:00
Dans - øving
Klubbhuset - kafeteria  
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 20:00
Fotballserien
Lotte Frost   Fotball   HOLMENKOLLVEIEN
Påmeldingsfrist: 22. Jan 2019
Lykke til....
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
Skiskole
Trøsken Idrettslag   Skiskole  Barn tom 10…
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 20:00
Fotballgruppa - styremøte
KLubbhuset - kontor  
Tir 29 Jan
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango Dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…
Tir 29 Jan
kl 19:00 - 19:00
Yogakurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 29 Jan
kl 19:30 - 19:30
Skikarusell 2019, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Prestvannvegen 44, 9011 Tromsø Velkommen til Skikarusell 2019 i…
Tir 29 Jan
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Tir 29 Jan
kl 20:00 - 22:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tir 29 Jan
kl 21:00 - 23:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Tir 29 Jan
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Ons 30 Jan
kl 09:00 - 11:00
Viderekommende vs avanserte
  Oslo Tennisarena
Ons 30 Jan
kl 12:00 - 21:00
Annual Meeting TSI basketball
Tromsøstudentenes IL - Basketball   Møte   Annual Meeting for TSI basketball. Specific time…
Ons 30 Jan
kl 14:45 - 15:45
Ashtanga yoga - kurs våren 2019 (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Yoga   Tordenskiolds gate 12 Kurset har oppstart onsdag 30. januar 2019 kl.…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 19:00
Mestringstimen vår 2019
Ottestad IL - Idrettskoler   Trim   Ottestadhallen, Gubberudvegen 40 Vi ønsker barn født 2013-14-15…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Ski - 4. renn Sør Amfi Arendal
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 I år blir det 8 renn. Premie er glass…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Ikke medlemslag Fotball   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Ikke medlemslag Fotball   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
TELENORKARUSELLEN 2019
Tistedalen FL   Ski   Da har vi fått laget snø i…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting 30.jan-1.feb m/ innlagt KM Hedmark
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Skytterutvalget i Hamar  inviterer til…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 00:00
Telenorkarusellen 2019
Hof IL - Langrenn   Ski   Engrønningen Langrennsgruppa i Hof idrettslag inviterer til…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Ikke medlemslag Fotball   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Oslo Bedriftsidrettskrets og Milsluker'n har…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Ons 30 Jan
kl 18:30 - 17:30
Puls / onsdager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Dramsveien 206 BLI SPREKERE PULS består av enkle og…
Ons 30 Jan
kl 19:00 - 22:00
Curlingserien - Våren 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Påmeldingsfrist: 15. Jan 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…
Ons 30 Jan
kl 19:30 - 18:30
Dans (Dancesation) / onsdager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Dramsveien 206 Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…
Ons 30 Jan
kl 19:30 - 22:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Ons 30 Jan
kl 20:45 - 21:45
Elvepadling i basseng
Elvepadling   Annet   Trimveien 4 Hei heiBassengtrening hver onsdag helt til mai…
Ons 30 Jan
kl 21:00 - 23:30
Alta bedriftsfotball 2019 - turnering 5er fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skoleveien 6
Påmeldingsfrist: 26. Jan 2019
Alta bedriftsfotball 2019 - turnering 5er…
Tor 31 Jan
kl 07:45 - 08:45
Crosstraining - torsdag morgen (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskiolds gate 12 Kurset har oppstart torsdag 28. januar 2019 kl.…
Tor 31 Jan
kl 14:45 - 15:45
Crosstraining - torsdag ettermiddag (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskioldsgate 12 Kurset har oppstart torsdag 28. januar 2019 kl.…
Tor 31 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Jan
kl 17:00 - 19:05
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tor 31 Jan
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sted: Drammen videregående…
Tor 31 Jan
kl 17:30 - 20:30
Lillestrøms Høyeste Trappeløp
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Stillverksveien 28 Torsdag 31. januar inviterer Scandic…
Tor 31 Jan
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag   Møteplass: Barhaug skule
Tor 31 Jan
kl 19:00 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er på…
Tor 31 Jan
kl 19:00 - 21:00
Blåkors Open - Bowlingstevne
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sandslihaugen 10 Bedriftsbowling - StevneKlasse/HC:…
Tor 31 Jan
kl 21:00 - 23:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Tor 31 Jan
kl 21:00 - 23:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 31 Jan
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende kurs
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Feb
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Feb
kl 11:15 - 11:45
Uttøyning og avspenning - fredager (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Annet   Tordenskioldsgate 12 Oppstart for tilbudet er i uke 5, fredag 1.…
Fre 1 Feb
kl 17:30 - 15:00
Kretsting NFF Trøndelag
Leksvik IL - Fotball   Fotball   Scandic Lerkendal
Fre 1 Feb
kl 18:00 - 20:00
Stevne 4 - Bowlingstevne - ikke-aktive
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bergen Bowling Sandsli, Sandslihaugen 10 Bedriftsbowling - Stevne - ikke-aktiveDisse…
Lør 2 Feb
kl 08:00 - 15:00
NORGESMESTERSKAP SENIOR
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 24. Jan 2019
Sportsklubben av 1909 har fått i oppdrag…
Lør 2 Feb
kl 08:30 - 17:00
Romerike Open
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 30 Lørdag 2. februar fra kl. 09:00 på…
Lør 2 Feb
kl 09:00 - 17:00
Stoppen SK Vintercup 2019 G2004
Stoppen Sportsklubb   Nøsteveien 70 Stoppen SK Vintercup Gutter 20042. og 3.…
Lør 2 Feb
kl 12:00 - 14:00
Trampolinedag på Heming
Kjersti Halvorsen Bakke   Gulleråsveien 5
Påmeldingsfrist: 1. Feb 2019
Dette er hallen som snowboard og alpinlandslag…
Lør 2 Feb
kl 12:00 - 14:00
Kretsmesterskap Lag Hedmark og Oppland 2.januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Skytterutvalget i Hamar inviterer til…
Lør 2 Feb
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Søn 3 Feb
kl 10:00 - 15:00
Skicross
Trøsken Idrettslag   Ski   Invitasjon kommer seinere, påmelding via…
Søn 3 Feb
kl 12:00 - 15:00
Tærudklassiker'n
Skedsmo Skiklubb   Ski   Tæruddalen skistadion Se Akershus skikrets-kalender.Legge inn lenke til…
Søn 3 Feb
kl 12:00 - 15:00
Kleivanerennet 2019
Fjellhug/Vereide IL - Ski   Ski  
Søn 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Søn 3 Feb
kl 19:00 - 21:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Søn 3 Feb
kl 19:00 - 21:00
Bugg-kveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Man 4 Feb
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Man 4 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena Egentrening uten trener.
Man 4 Feb
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
Man 4 Feb
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Man 4 Feb
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Man 4 Feb
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
Man 4 Feb
kl 18:00 - 21:00
Karusellskyting Lillehammer 4. februar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…
Man 4 Feb
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 18 Jan
kl 18:00 - 16:00
Kizomba og Bachata Kurshelg
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Vi arrangerer to kurs 18.-20. januar 2019:Kizomba…   Les mer  
Fre 18 Jan
kl 18:00 - 21:00
AFSK innecup 2019
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurveien 41
AFSK INNECUP2019Aurskog-Finstadbru SK, har med…   Les mer  
Fre 18 Jan
kl 16:00 - 22:00
Leie treningstime VÅREN 2019 (uke 4-25)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Breiviklia 2
Søknad leie treningstimer i…   Les mer  
Ons 16 Jan
kl 19:30 - 21:30
Vinterserien - Cageball-Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Liavegen 1
Bli med på Vinterserien i Cageball -…   Les mer  
Ons 16 Jan
kl 17:00 - 23:00
Idrettsfestivalen
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Biljard   Klostergata 90
Se Idrettsfestivalen.no   Les mer  
Ons 16 Jan
kl 16:00 - 20:00
Idrettsfestivalen 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Klostergt 90
Idrettsfestivalen ble for første gang…   Les mer  
Ons 16 Jan
kl 16:00 - 12:00
Snøvakter januar
Lillomarka Arena   Dugnad  
Velkommen. Klikk påmeldingsknappen…   Les mer  
Tir 15 Jan
kl 18:00 - 19:30
Snowboardkurs
Son Slalomklubb   Son Slalomklubb
Velkommen til snowboard nybegynnerkurs.Tid:…   Les mer  
Man 14 Jan
kl 19:30 - 20:30
Skikurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ski   Stokke Skianlegg
I samarbeid med Stokke IL's skigruppe…   Les mer  
Man 14 Jan
kl 18:00 - 20:00
Skiskulen 2019
Førde IL - Alpin  
Gruppe 1: Nybyrjar: Dei fleste på…   Les mer  
Man 14 Jan
kl 17:30 - 18:30
Telenor Skikarusell 2019
Sjåstad/Vestre Lier IL   Ski  
Sted: Martinsløkka rett før…   Les mer  
Søn 13 Jan
kl 18:00 - 20:00
Tennis - vinterliga
Rogaland bedriftsidrettskrets   Tennis  
Velkommen til bedriftsserien i tennis!Det spilles…   Les mer  
Lør 12 Jan
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19
Bli med på vinterens morsomste seriespill…   Les mer  
Lør 12 Jan
kl 12:00 - 13:00
Skøyte- og hockeyskole - Vinter 2019
Frisk Asker AIL, IF - Ishockey   Ishockey   Askerhallen
Frisk Askers skøyte- og hockeyskole…   Les mer  
Tor 10 Jan
kl 21:00 - 20:00
Steinkjer Bedriftskanonball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Steinkjerhallen
Vi kickstarter 2019 med oppstart av vår…   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 17:00 - 18:00
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Yoga   Schwartzgate 6 inngang B, Frisklivssentralenn
Start 2019 på best mulig måte - ha…   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 17:00 - 18:00
Hverdagsyoga Kragerø
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga   Skarbo kultursenter
Hverdagsyoga - For alleEnkle bevegelser med fokus…   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 17:00 - 19:00
Juniorkurs 2019 - Kurs 1 av 3
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
Juniorkurs 2019  - Kurs 1 av 3Dette…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 20:00
Squash: Vårserien 2019
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash   Snekkerstubakken 26
Verdens mest effektive idrett! Her møter…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 19:30
Squashligaen - Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Squash   Sandslihaugen 10
Bedriftsidretten Hordaland inviterer til…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 20:00
Bli sprekere - styrke
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Skoleveien 6
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 09:00 - 19:00
Svømmedagen
Agder bedriftsidrettskrets   Svømming   Tangen 8
I samarbeid med Aquarama Bad har bedriftsidretten…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling, Vintersesongen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Curling   Møllevannsveien 36
Agder bedriftsidrettskrets ønsker…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 18:00 - 20:00
Påmelding fektekurs HER!
Njård - Fekting   Annet   Njård fekting
Påmelding og betaling skjer på…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 17:00 - 17:00
Oppstart nye fektekurs VÅREN 2019
Njård - Fekting   Annet  
OPPSTART Njård fekting tilbyr i…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 16:00 - 20:00
GOLF - Inne-serien 2019
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
Vil du bli med og spille golf? Påmelding er…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli med på Styrketrening, Yoga og…   Les mer  
Fre 4 Jan
kl 18:00 - 22:00
Biljard Bedriftsserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Biljard   Nardoveien 12
Bedriftsidretten og Biljard Trondheim…   Les mer  
Tir 1 Jan
kl 18:00 - 20:00
5 a side innefotball - vinterserie
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Forus Sportssenter
Velkommen til seriespill i 5 a side fotball…   Les mer  
Tir 1 Jan
kl 18:00 - 20:00
Curling - Vinterserien
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall
Her kan du melde på lag til vinterserien i…   Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 00:00 - 22:30
Ski på Topp Salten
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Salten
Ski på Topp starter 1.desember!Vi…   Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Narvik
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Narvik
Ski på Topp starter 1.desember!Vi…   Les mer  
Ons 28 Nov 2018
kl 17:00 - 19:00
Terminliste skøyter 2018-2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Skøyter   Valle Hovin
Oppstart av skøytearrangementer og -…   Les mer  
Man 26 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
5 a side innefotball - Haugesund
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugesund
Velkommen til seriespill i 5 a side fotball…   Les mer  
Man 19 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
Fotballserie Stangehallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Det arrangeres også i år…   Les mer  
Ons 14 Nov 2018
kl 19:00 - 22:00
Fotball inneserien 2018/19
Telemark bedriftsidrettskrets   Fotball   Stathelleveien 33
Vinterfotball - PÅMELDING NÅLag:…   Les mer  
Man 12 Nov 2018
kl 20:00 - 23:30
Simulatorserien i Golf Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Golf   Trondheim Golfsenter AS, Haakon VIIs gate 23 C
Bedriftsidretten inviterer til en ny sesong med…   Les mer  
Tir 6 Nov 2018
kl 20:00 - 22:30
Rinkbandy 2018/2019
Thomas Stornes   Rinkbandy   Skienshallen v/fritidsparken
Lyst til og bli med på crazy moro?Vennelag…   Les mer  
Tir 6 Nov 2018
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Kongsvingerhallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Det er 5 lag påmeldt til årets…   Les mer  
Tir 6 Nov 2018
kl 19:00 - 22:00
Vinterserien i Ålesund
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sjømannsvegen 16
Bedriftsidretten tilbyr seriespill i…   Les mer  
Tir 6 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
Fotballserie Lillehammer
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Vi inviterer til nok en sesong med…   Les mer  
Man 5 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Haugesund - seriespill
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Bli med på innendørs 5'er…   Les mer  
Man 5 Nov 2018
kl 17:00 - 21:00
Steinkjer Bedriftsgolfsimulator
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Golf   Jæktskippergata
Golfsimulatorserien på Steinkjer…   Les mer  
Tor 1 Nov 2018
kl 19:00 - 22:00
Fotball i Sørlandshallen
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørlandshallen
Velkommen til sesongen 2018/19 i Vinterserien,…   Les mer  
Tor 1 Nov 2018
kl 18:00 - 21:00
Innebandyserie Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Innebandy   Ingeniør Rybergs gate 115,
Type: Mix serie (kvinner og menn på…   Les mer  
Tor 1 Nov 2018
kl 18:00 - 21:00
Cageballserien
Lillian Elisabet Skrødal Nervik   Fotball   3T Rosten Cageballhall
Bedriftsidretten har i flere år arrangert…   Les mer  
Tor 1 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
Cageballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   3T Rosten Cageballhall
Bedriftsidretten har i flere år arrangert…   Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 18:00 - 23:00
Innendørsserien i Fotball Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Trondheim Spektrum, Klostergata 90
Innendørsfotball er en stadig…   Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 18:00 - 22:00
Volleyballserie
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Volleyball  
Volleyballserie for mixlag! Hjemmelag stiller med…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 20:30 - 23:00
Håndball: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Handball   Torsnesveien 12
Bedriftshåndballen returnerer til…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 20:00 - 23:00
Trondeim Bedriftskanonball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168
Kanonballserien spilles i Ranheimshallen…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 19:30
Buskerudserien skyting
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Skyting  
Åpen serieskyting og åpent KM i…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 20:00 - 21:00
Bedriftsserie i basket (damer)
Nordland Bedriftsidrettskrets   Basket  
Basketserie for damer sesongen 2018/ 2019.…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 21:00 - 22:00
Steinkjer Bedriftsfotball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Steinkjerhallen
Bedriftsfotballsesongen nærmer seg og…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Vinterfotballserie på Romerike
Ole Martin Petersen   Fotball   Leiraveien 2
Den tradisjonsrike Vinterfotballserien på…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Vinterfotballserie på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Leiraveien 2
VINTERFOTBALL I LSK-HALLEN!Den tradisjonsrike…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 19:00 - 21:00
Bowling: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Torsbekkveien 4
Få med deg vennegjengen, familien eller…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 19:00 - 22:00
Bowling: Moss
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Carlbergveien 6B
Moss- Kampene spilles på Bowling 1 med…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 19:00 - 23:00
Innendørsserie i 5er-fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Innendørsserie 2018-2019Harstad…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
Levanger Bowling
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlinghallen på Moan
Høstserien i Bedriftsbowling starter etter…   Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 10:00 - 13:00
Innebandy: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Innebandy   Torsnesveien 12
Bedriftsinnebandy i ØstfoldVi har…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 00:00 - 02:00
Morgentrening fra uke 41 (U11-U16)
Frisk Asker AIL, IF - Ishockey   Ishockey  
Morgentreningene starter opp igjen i uke 41, og…   Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 20:30 - 22:00
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Moldelivegen 69-80
Bli med og delta i vår lavterskelserie i…   Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Bordtennisserie
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Drammen&omegn
Dag/Tidspunkt: Mandager og onsdager. Lagene…   Les mer  
Fre 28 Sep 2018
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsvolleyballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ranheimsvegen 168
Kampene avvikles på kveldstid i…   Les mer  
Fre 28 Sep 2018
kl 18:00 - 23:00
Bedriftshåndballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Handball   Klostergata 90
Gode kampforhold i Trondheim Spektrum, fysisk…   Les mer  
Tor 27 Sep 2018
kl 21:00 - 00:00
Steinkjer Bedriftsvolleyball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Steinkjerhallen
Da er det klart for ny sesong for…   Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 20:00 - 22:00
Stjørdal Bedriftsvolleyball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Skatvalshallen
Når: Bedriftsserien i volleyball starter…   Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 21:00 - 00:00
Bedriftsserie i håndball (damer)
Nordland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Bedriftserie der kampene spilles i Bodø…   Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 18:00 - 20:00
Curlingserie 2018/2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2, 2335 Stange
Velkommen til curlingserien sesongen 2018/2019!…   Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 12:00 - 23:00
7dentligaen - Studentserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress
7dentligaen - Fotballserie for studenter . Serien…   Les mer  
Tor 20 Sep 2018
kl 18:30 - 20:00
Skyting Stjørdal
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Skyting   Haraldreina Skole
Skytinga på Stjørdal er i gang…   Les mer  
Tir 18 Sep 2018
kl 17:00 - 21:00
Bedriftsbowlingserie på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 30
Serien spilles med 3-mannslag. Damer og herrer…   Les mer  
Man 10 Sep 2018
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie i Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
Bowlingserien arrangeres hvert år fra september…   Les mer  
Ons 5 Sep 2018
kl 18:00 - 20:00
Bowling Kongsvinger
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling  
Bowlingserien i Kongsvinger spilles på…   Les mer  
Man 3 Sep 2018
kl 17:00 - 20:30
Bowling Hamar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling   Hamar
1. divisjon Hamar:Kampdager er…   Les mer  
Man 3 Sep 2018
kl 17:00 - 20:30
Bowling Gjøvik
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling   Gjøvik
1. divisjon:Kampdager er mandag.Terminliste…   Les mer  
Man 27 Aug 2018
kl 17:00 - 23:00
Trondheim Bedriftsbowling
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Bowling   Kobbes gate 6
Bowling er en av de største…   Les mer  
Man 20 Aug 2018
kl 17:30 - 19:30
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Merk: Påmelding innen 16.august kl.…   Les mer  
Tor 21 Jun 2018
kl 20:00 - 22:00
Svømming skoleåret 2018/2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Svømming   Åstveithallen og Slåtthaughallen
Vi har svømmetilbud i Slåtthaug- og…   Les mer  
Ons 8 Feb 2017
kl 15:39 - 16:39
POWERFUL MAGIC RING OF WONDERS +27782741702 NORWAY
  Cinema  
Am Healer Williams the black magicians, after 20…   Les mer  
Tor 23 Sep 2010
kl 00:00 - 00:00
Join us to worship God together
  Xi Si South Road
Greetings from the Christian Church at Gang Wa…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 22 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Test for vektklasser
Per Markus Edvardsen  
test mctestesen test test test   Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 17:30 - 20:00
Box League
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
For OSI Squash members only. Participants will be…   Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Fellestrening Dalgård
U 12  
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner Training
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Book a court for half an hour by posting a…   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 19:00 - 21:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Høyskolen Kristiania Tennis vs OsloMet Tennis
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 14:30 - 17:00
Årets viktigste søndagstur!
Snåsa IL   Trim   Herredshuset, Snåsa kommune
TV-aksjonen NRK 2018 går til Kirkens…   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 11:00 - 13:00
Hurtigpistol
Hamar Sportsskytterklubb (hsk)   Skyting   Ankerskogen
Åpent stevne.Påmelding på…   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 11:00 - 16:00
Kjøresamling på Haugstad
Rakkestad Kjøre og Rideklubb  
Velkommen til kjøresamling på…   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 09:30 - 15:00
Kretsmesterskap
Lambertseter Bryteklubb  
Brytehelg i Tærudhallen.OSLO-AKERSHUS…   Les mer  
Søn 21 Okt 2018
kl 09:00 - 18:00
Aktivitetsdag mini Astor
Kamp  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 18:00 - 18:45
U12 U-Hall
U 12  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 14:30 - 18:15
Seriekamp i Sunndal sportshall
Håndball   Handball  
Sunndal håndball damelag spiller mot…   Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 14:00 - 18:00
Trening etter eget ønske, Skyteleder fra styret NO
Norske Officerers Pistolklubb Haakonsvern  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 12:00 - 13:00
U14-U-Hall
Trening U14  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 11:00 - 15:00
Moaløpet 2018
Moaløpet   Friidrett  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 11:00 - 17:00
Kamphelg i sørreisahallen
Sørreisa IL Handball   Handball   Skoleveien 12
Til helgen braker det løs med hjemmekamper…   Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 10:00 - 16:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Seljestadhallen
Velkommen til å melde på lag til…   Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13
Stevne for luftrifle og…   Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 09:00 - 18:00
Aktivitetsdag mikro Astor
Kamp  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 09:00 - 18:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Velkommen til å melde på lag til…   Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 08:00 - 17:00
SkedsmoCup 2018 - Påmeldingsfrist 16 Okt.
Lambertseter Bryteklubb  
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 19:00 - 21:00
Sesongavslutning på Bråta
Ål IL - Orientering   Orientering  
Velkommen til sesongavslutning på…   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
West Coast Swing videregående
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
West Coast Swing videregående…   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 18:00 - 18:45
U14-Dalgård
Trening U14  
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
asdf
Joakim Lund Rangel  
adsf   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 18:00 - 15:00
Rekrutteringssamling
I.L. Stjørdals-Blink - Alpint   Samlinger  
Erlend og Markus inviterer…   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 15:30 - 16:15
Bursdags friis
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 14:45 - 15:45
Langrennsspesifikk styrketrening i Allsalen for gr
Oppdal IL - Langrenn  
Vi starter nå med ei langrennsspesifikk…   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Book a court for half an hour by posting a…   Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Avansertkurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Fotball Stjørdal
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Lånkehallen
Bedriftsfotballserien  Stjørdal…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Intermediatekurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Stjørdal Bedriftsfotball
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Lånkehallen
Bedriftsfotballserien  Stjørdal…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 20:00 - 21:45
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
U13-Dalgård
Trening U13  
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 19:00 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb  
Dansekveldene i West Coast Swing er på…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag  
Møteplass: Barhaug skule   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:30 - 19:00
A-lags møte
Måndalen IL   Fotball   Klubbhuset Måndalen IL
Evaluering 2018 og om sesongen 2019   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Test
Bloc handball A  
Dette blir gøy!   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 23:00
Volleyballdommer kurs
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   B-lokalet, 2.etg., Idrettens Hus, Brann Stadion, Kniksensplass 3
Påmelding til Kurs for Volleyballdommer!Det…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:30 - 18:30
Bryteskolen høsten 2018 Skedsmo bryteklubb
Knut-Andreas Kran   Barneidrett   Tærudfjellhall
SKEDSMO BRYTEKLUBB fortsetter suksessen og start…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke Torsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Effektiv styrketreningsøkt som gir deg…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:00 - 21:00
Karusellskyting 18.-19. oktober
Ruben Kristiansen   Skyting  
Skytterutvalget i Hamar og Elverum inviterer til…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
Karusellskyting 18.-19. oktober
Ruben Kristiansen  
Skytterutvalget i Hamar og Elverum inviterer til…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
Felles treff med aktiviteter og Grilling på Charlo
  Friluftstur  
Sett av ettermiddagen til hyggelig treff med…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 17:00 - 20:00
Karusellskyting 18.-19. oktober
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Skytterutvalget i Hamar og Elverum inviterer til…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls Torsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Morsom trening med effektive og intensive…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 16:00 - 18:00
Rambøll-løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Gimlebanen/Gimlehallen
Velkommen til…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
AU møte - Snåsa IL
Snåsa IL   Annet   Viosen
AU møte 17.10.2018 med blant annet…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 19:30 - 23:00
Innefotballserie 5ér Sandefjord
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Husebygrenda 60
Vi har gleden av å invitere til 5ér…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
Løpskarusell
Thorleif Rustad   Løp   Lindsetveien 1
Langrennsgruppa ønsker alle barn og voksne…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Klubbdommere
Træff SK   Aukravegen 34
Vi ønsker å samle klubbens dommere…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 18:00 - 18:45
Mini Arena
Mini  
  Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 17:30 - 21:30
Kurs i ledklatring
OSI Klatring   Problemveien 13
Dette kurset gir deg innføring i klatring…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 17:15 - 18:00
Micro/Rekrutt Arena
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 17:00 - 20:00
Bordtennisstevne - alle klasser
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   SATS/Elixia Majorstua
Nordea inviterer til OBIK-bordtennisstevne:Dato:…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Mestringstimen - FULLTEGNET
Ottestad IL - Idrettskoler  
(Mestringstimen høst 2018 ble fulltegnet…   Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
Bootcamp
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien
En effektiv og intensiv time, hvor du utfordres…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 20:00 - 21:45
Advanced training
Sessions at Domus   Domus Athletica
Group session with trainer. Focus will be on…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:15 - 20:30
U-15 Arena
Trening U15  
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Dynamiske yogabevegelser i rolig tempo med fokus…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:00 - 21:00
Invitasjon medlemsmøte om mulig samarbeid HIL-VUL
Heggedal IL   Gjellum grendehus
Invitasjon medlemsmøter 16. og 18.oktober…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango Dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb  
Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:30 - 20:00
Spinning
Støren Cykleklubb   Sykling  
Klubbspinning på Bjørgen…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Puls Tirsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Morsom trening med effektive og intensive…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Rulleski
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Bispegra
Skiutvalget arrangeres rulleskirenn 4 tirsdager i…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Qøqøw
Testklubb IR - Kunstløp  
Dldell   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Demoarrangement
Rana Fotballklubb   Fotball   Hasleveien 15b
Lorem ipsum dolor sit ametconsectetur adipiscing…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 22:00
Innefotballserie 5ér Tønsberg
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eikveien 2
Oppstart: Oppstart 16.oktoberSpillested: Fix…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Forus Stafetten
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Moseidsletta 41
Klar for et uhøytidelig kappløp med…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke Tirsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Effektiv styrketreningsøkt som gir deg…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke Tirsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfsgate 38
Effektiv styrketreningsøkt som gir deg opplevelse…   Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 20:00 - 22:15
TV-aksjondansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Denne mandagen er det dans til inntekt for…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag  
Møteplass: Barhaug skule   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 18:45 - 20:15
U12-Dalgård
U 12  
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 18:00 - 19:30
Trening - Førdehuset
Førde IL - Friidrett   Friidrett  
Arrangement for å kunne køyre…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Førsteutkast oslo høyre program
 
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
qweasdfw45yseg
Per Markus Edvardsen  
s35egfbwsegdfv   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 17:30 - 20:00
Box League
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
For OSI Squash members only. Participants will be…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12
Verdens beste treningssenter finnes utenfor…   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner Training
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
This is Jin's Event
A-team men  
Will take Basketball match Jin's post   Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Beginner+ Training
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Book a court for half an hour by posting a…   Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
BI Athletics Tennis vs UiO Tennis
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 17:00 - 18:15
U15-Arena
Trening U15  
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 17:00 - 18:15
U14-Arena
Trening U14  
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 13:45 - 15:00
U11-U-Hall
Trening U11  
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 11:00 - 15:00
DUATLON PÅ AURSKOG 14. OKTOBER
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Triatlon   Aurskoghallen, Aurveien 41
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 11:00 - 16:00
Tunevannet Rundt 2018
Samlinger og løp   Orientering  
Søndag 14. går 2018 versjonen av…   Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 09:00 - 10:00
Friis- UHall
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 16:15 - 17:15
U-Hall Mini
Mini  
  Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 15:00 - 17:00
Vinterkarusell på Eikanger 13. okt. kl. 15.00
Eikanger Idrettslag  
Første løp sesongen 2018-19.…   Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 14:30 - 16:00
U14-Arena
Trening U14  
  Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 14:00 - 15:00
U15-UHall
Trening U15  
  Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 12:00 - 14:00
Oljestafetten 2018
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Baneheia/Fant Olsen
Oljestafetten 2018 arrangeres Lørdag…   Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt Arena
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 12:00 - 16:00
Høstslipp
Rakkestad Kjøre og Rideklubb  
Vi gleder oss til Høstslipp på…   Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 10:00 - 16:00
LOPPEMARKED
Horten Roklubb  
Vi arrangerer loppemarked på…   Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 10:00 - 13:00
Oppdatering - Hånåhoppløpet 2018 - Større pengepre
Tormod Skilag   Løp   Vinstragata 105, Sport 1 Vinstra
Oppdatering.Større pengepremier og nytt…   Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 09:00 - 19:00
Bygdø Høsttreff
Badminton   Badminton   Bygdø
Bygdø Høsttreff. Klassene E, A, B,…   Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 09:00 - 10:15
Friis- UHall
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 08:00 - 16:00
Padling Havkajakk teknikkurs
Brandbu IF - Kajakk   Mørvika
Da har vi endelig gleden av å kunne…   Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 18:45 - 19:30
U13-U-Hall
Trening U13  
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 18:00 - 18:45
U14-Dalgård
Trening U14  
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
test
Joakim Lund Rangel  
asdf   Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 17:30 - 14:00
Bruktsalg 2018
Ullensaker Skiklubb - Alpint   Ski   Skogvegen 6
13. OG 14. OKTOBER INVITERER ULLENSAKER SKIKLUBB…   Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
Basketball for årgang 2006, 2007 og 2008
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Basket   Aurskoghallen, Aurveien 41
Basketball i AFSKPostet…   Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 15:30 - 17:00
U15 U-Hall
Trening U15  
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 15:00 - 19:00
Bedriftsidrettens Nasjonale bowlingturnering 2018
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling   Falsensgate 12
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets i…   Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 14:45 - 15:45
Langrennsspesifikk styrketrening i Allsalen for gr
Oppdal IL - Langrenn  
Vi starter nå med ei langrennsspesifikk…   Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 14:15 - 15:15
Arena- Felles Friis med kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 12:30 - 15:00
Felles friis u/kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 10:00 - 12:00
Beginner+ Training
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 09:00 - 12:15
U-Hall- Felles Friis med kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Book a court for half an hour by posting a…   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 22:00 - 23:00
OB-UHall
Trening Old Boys  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 21:00 - 21:45
U15 Dalgård
Trening U15  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Intermediatekurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 20:00 - 21:00
Gratis prøvetrening - innefotball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Lyst på gratis prøvetrening i…   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 20:00 - 21:45
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
U13-Dalgård
Trening U13  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 19:00 - 21:45
Ingen WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb  
Ingen WCS West Coast Swing denne torsdagen i…   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag  
Møteplass: Barhaug skule.   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 19:00 - 22:00
Aktivitetslederkurs del 3
Snåsa IL   Viosen
Aktivitetslederkurs del 3Lars Børre Hallem…   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 18:30 - 19:30
U12-Dalgård
U 12  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 18:00 - 23:00
Innebandy turnering
Jernbanens Idrettslag Oslo   Innebandy  
Første aktivitet med Innebandy med…   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 18:00 - 23:00
3 mot 3 innebandy
Oslo bedriftsidrettskrets   Innebandy   Ekebergveien 101, Ekebergveien 101
Bedriftsidretten Oslo inviterer til 3 mot 3…   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke Torsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfsgate 38
Effektiv styrketreningsøkt som gir deg opplevelse…   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Kamp G2009-1 Holmlia mot Nordby på Lusetjern kunst
Holmlia SK - Fotball  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls Torsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
BeskrivelseMorsom trening med effektive og…   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 16:00 - 19:00
LOS løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Baneheia/Fant Olsen
Velkommen til LOS løpet i…   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 14:15 - 15:15
Arena Felles Friis uten kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 12:30 - 15:00
U-Hall-Felles Friis med kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 09:00 - 12:15
U-Hall- Felles friis u/kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
Løpskarusell
Hof IL - Langrenn   Løp   Lindsetveien 1
Langrennsgruppa ønsker alle barn og voksne…   Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 18:00 - 18:45
Mini Arena
Mini  
  Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 17:45 - 20:00
Fish and Chips - Sosial samling - KUN Inviterte
Lambertseter Bryteklubb   Annet  
Styret og sportslig ledelse ønsker å…   Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 17:30 - 21:30
Nybegynnerkurs
OSI Klatring   Problemveien 13
Vårt nybegynnerkurs gir deg…   Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 17:30 - 19:00
Skyting Lundedalen
Thomas Stornes   Skyting   Lundedalen, Skien
Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…   Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 17:30 - 19:30
Skytterkarusellen
Telemark bedriftsidrettskrets   Skyting   Lundedalen, Skien
Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…   Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 17:15 - 18:00
Micro/Rekrutt Arena
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 14:15 - 15:15
Arena- Felles Friis med kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 12:30 - 15:00
U-Hall-Felles friis u/kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 12:00 - 13:00
Fjkdekd
A-team men  
Zkdk   Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 09:00 - 12:15
U-Hall- Felles Friis med kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Intermediate
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 21:00 - 23:00
Advanced
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Beginner course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 20:00 - 22:00
Beginner+ course
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 20:00 - 21:00
Gratis prøvetrening - innefotball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Lyst på gratis prøvetrening i…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 20:00 - 21:45
Basic training
Sessions at Domus   Domus Athletica
Group session with trainer. Focus will be on…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 19:15 - 20:30
U-15 Arena
Trening U15  
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 19:00 - 20:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Dynamiske yogabevegelser i rolig tempo med fokus…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango Dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb  
Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 18:30 - 20:00
Spinning
Støren Cykleklubb   Sykling  
Klubbspinning på Bjørgen…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Puls Tirsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Morsom trening med effektive og intensive…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting 06.-07. desember
Ruben Kristiansen  
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 18:00 - 19:00
Klubbkveld hos Sandberg Sport Jevnaker
Jevnaker IF - Ski   Annet  
Se info her.   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 18:00 - 20:00
Rulleski
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Bispegra
Skiutvalget arrangeres rulleskirenn 4 tirsdager i…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke Tirsdager
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Effektiv styrketreningsøkt som gir deg opplevelse…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 17:00 - 20:00
Bordtennisstevne - B herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sannergata 2
NAV inviterer til…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 17:00 - 17:45
U14-UHall
Trening U14  
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
Klubbmesterskap i terrengløp på Skogenbana!
Søre Ål IL   Løp  
Vi starter med matservering fra 17. Det blir…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 16:15 - 17:00
U13-U-Hall
Trening U13  
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 15:30 - 16:15
U11-U-Hall
Trening U11  
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 15:30 - 16:45
U12-Arena
U 12  
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 14:15 - 15:15
Arena Felles Friis uten kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 12:30 - 15:00
U-Hall Felles Friis med kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 09:00 - 12:15
U-Hall- Felles friis u/kølle og puck
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…   Les mer  

Aktiviteter idag

Se alle

Kommende

  • MelhusBanken Skifestival
    MelhusBanken Skifestival lør., 16. Mar, 11:00 - 14:00

    Velkommen til MelhusBanken Skifestival  16.mars 2019Sted: Skjetnmarka SkistadionTid: 16.3.19 kl 11:00Parkering: Ved skytterhuset på Stadion. Parkering Kr 40. Informasjon om betaling henger tilgjengelig på stadion.Type renn:  Klassisk sprint med prolog, individuell start. Derett

    Kalender:
    Melhus IL - Ski
    Når:
    lør., 16. Mar, 11:00 - 14:00
    Les mer
Levert av IdrettenOnline