Dato Navn
Ons 22 Mai
kl 17:00 - 19:00
Onsdagspadling - Lavterskel
Nordhordland padleklubb   Flatøyvegen 26 Gruppe 1. Vårt lavterskeltilbud er…
Ons 22 Mai
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 1, Nammo BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 1,…
Ons 22 Mai
kl 17:00 - 20:00
Lagkamp - Herrer 3. Divisjon
Njård - Tennis   Tennis   I dag er det lagtennis på…
Ons 22 Mai
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør. Selshammeren
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Active SpiritLøpssted:…
Ons 22 Mai
kl 17:00 - 20:00
Topptur
Telenor Skien B.I.L. - Turgruppe   Trim   Fantekjerringkollen Topptur til Fantekjerringkollen.Oppmøte…
Ons 22 Mai
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 6, Koigen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 6Dato: Onsdag…
Ons 22 Mai
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Damtjern-skauen Last ned invitasjon til O-løp 22.5…
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 5
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Lørteveien 9 Sted: EikskogenLengde: 5,2 og…
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
Sykkelkarusellen Grenland - Terrengritt Jønnevald
Telemark bedriftsidrettskrets   Sykling   Lyst til og være med å sykle? Vi…
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
Hallingtreffen 1 på Øvre Ålsåsen
Ål IL - Orientering   Orientering   Velkomen til Hallingtreffen 1 på…
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
Einar Tambarskjelves Minneløp
Ruth Laila Berge   Trim   EINAR TAMBARLSKJELVES MINNELØP PLAKAT 2019.docx …
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 19:30
Nærløp Førde Vassverk
Førde IL - Orientering   Onsdag 22. mai klokka 18.00 arrangerer o-gruppa…
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
O-løp Vinstra
Tormod Skilag - Orientering   Mrk fra Gamle E-6 Vinstra. Arr.: Tormod…
Ons 22 Mai
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner Sted: StovnerØvelser: 200m – 800m…
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 21:00
Gampen 2019 - Keiservarden
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Keiservarden - årets flotteste…
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 21:00
Hovemoenløpet
Litrim   Løp   Hovemoenløpet er 4. løp i…
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Hovemoenløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: utsiktpkt Lågen, nord for…
Tor 23 Mai
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 8. Walther's løype
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fant Olsen / Baneheia Velkommen til Walther's…
Tor 23 Mai
kl 13:00 - 17:00
Betaling for Terrengkarusellen Kristiansand 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Henrik Wergelandsgate 4
Påmeldingsfrist: 22. Mai 2019
Velkommen til Terrengkarusellen i…
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 20:00
Lagkamp - Herrer 1. Divisjon
Njård - Tennis   Tennis   I dag er det lagtennis på…
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Sykling   Østenbuveien 80 Start og mål er bak Sparebanken Sør…
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P6 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P6 OBIKDato: Torsdag 23. mai kl.…
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 19:00
Supersprint Triatlon
Telemark bedriftsidrettskrets   Triatlon   TRIATLON CAMP 30-31 MARSKLIKK HERHar du lyst til…
Tor 23 Mai
kl 17:30 - 21:00
Henting av toalettpapir
Gauldal Fotballklubb   Fotball   Nyhusvegen 76 Det blir utlevering av toalettpapir torsdag 23.…
Tor 23 Mai
kl 17:30 - 18:30
Kart og moro
Odal OL Orientering   Orientering   Skarnes rådhus Odal O-lag arrangerer "Kart og moro".…
Tor 23 Mai
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 5
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Pukerudlinna Sted: Pukerudlinna (motbakkeløp)Lengde: ca…
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 19:30
AVLYST - Marikollen Opp
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Marikollen idrettspark Marikollen Opp er dessverre avlyst på grunn…
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 21:00
Sommeravslutning for alpingruppa
Alpin og friluft   Fest   Coyo - Sørenga Hei   Vi avslutter skisesongen med en…
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 21:00
INTROKURS
Arendal Kajakklubb   Hansnesveien 27A INFO INTROKURS i AKK 2019. Her er litt…
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 19:00
Orienteringstrening
Botne SK - Orientering   Orientering   Botne skole - 17.maisletta
Tor 23 Mai
kl 18:30 - 20:30
Klubbmesterskap tempo
Støren Cykleklubb   Klubbmesterskap tempo sammen med…
Tor 23 Mai
kl 19:30 - 21:00
Torsdagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Tor 23 Mai
kl 20:00 - 21:45
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Tor 23 Mai
kl 20:00 - 21:45
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Tor 23 Mai
kl 20:00 - 21:45
Avansert
  Trimveien 4
Fre 24 Mai
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Fre 24 Mai
kl 12:00 - 19:00
OSLO HUNDESHOW
Lillomarka Arena   Annet   Årets store hundearrangement i Lillomarka Arena -…
Fre 24 Mai
kl 15:00 - 17:00
Tradkurs
OSI Klatring   Kurs  
Påmeldingsfrist: 23. Mai 2019
Lær å klatre på naturlige…
Fre 24 Mai
kl 18:00 - 20:00
Race Njård U14
Njård - Tennis   Tennis   Frist for påmelding: 13 Mai
Fre 24 Mai
kl 18:00 - 19:00
Postjakta
Odal OL Orientering   Orientering   Skogtun Sted: SkogtunArrangør: Per Ivar…
Fre 24 Mai
kl 18:00 - 21:00
Yarastafetten
Telenor BIL - Skien   Løp   Fjordgata 28 Herøya Industripark Bedriftsidrettslag og…
Lør 25 Mai
kl 08:00 - 15:00
Barnas Turnfestival 2019
Tasta Turn   Barnas Turnfestival (BTF) er et tilbud til barn i…
Lør 25 Mai
kl 08:30 - 18:00
Liungen Cup 9'er og 11'er 2019
Stoppen Sportsklubb   Fotball   Nøsteveien 70 Velkommen til Liungen Cup 9'er og…
Lør 25 Mai
kl 09:00 - 11:00
Helsebading
Brandbu IF - Helsesport   Nobels gate 28 Organisert trim fra klokken 09.00-10.00Fri bading…
Lør 25 Mai
kl 09:30 - 17:30
Haddal IL 50 år!
Haddal IL   Stadion Haddal I.L. 50 år! Jubileumsfeiring…
Lør 25 Mai
kl 10:00 - 16:00
Treningssamling
Lambertseter Bryteklubb   Annet  
Påmeldingsfrist: 22. Mai 2019
Vi hadde planlagt å ha en…
Lør 25 Mai
kl 10:00 - 12:00
Morgenfrisk i Follo #3
Kolbotn & Skimt OL   Orientering   https://eventor.orientering.no/Events/Show/11071 …
Lør 25 Mai
kl 11:00 - 16:00
Kystjegerløpet
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Sirevåg Kystfort Klar for en morsom utfordring i Sirevåg…
Lør 25 Mai
kl 11:00 - 16:00
Pink Cup
Rauma Golfklubb   Golf  
Lør 25 Mai
kl 11:00 - 15:00
Celsastafetten 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Bedriftsidretten i Nordland er stolte over…
Lør 25 Mai
kl 12:00 - 16:00
90-års markering og åpning av ny bane
Øyestad IF allianse   Annet   Jon Skjeies vei 8 Nedenes Arena/ Klubbhus
Lør 25 Mai
kl 14:00 - 19:00
Grunnkurs HAV
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Flatøyvegen 26 Oppmøte og sted for kurs:  Kurset…
Lør 25 Mai
kl 15:00 - 18:00
Damedilten
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Teaterplassen 2 Starten går kl. 15.00 ved Tyholmen Hotell i…
Søn 26 Mai
kl 09:00 - 11:00
Søndagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Søn 26 Mai
kl 10:00 - 14:00
Grønt kort kurs del 2
Rakkestad Kjøre og Rideklubb   Grønt kort kurs del 2.
Søn 26 Mai
kl 11:00 - 12:00
Bakketunløpet
Torpo IL   Løp   Torpovegen 370 Bakketunløpet er et minibakkeløp…
Søn 26 Mai
kl 11:00 - 16:00
Narvesen Tour JR
Rauma Golfklubb   Golf  
Søn 26 Mai
kl 11:30 - 14:00
VeslekambenUpp 1. løp i Sparebank 1 motbakkecup
Torpo IL   Løp   Torpovegen 370 VeslekambenUpp er et motbakkeløp for alle…
Søn 26 Mai
kl 14:00 - 16:00
Viderekommende
  Trimveien 4
Søn 26 Mai
kl 14:00 - 16:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Søn 26 Mai
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Man 27 Mai
kl 08:00 - 10:00
Viderekommende
  Trimveien 4
Man 27 Mai
kl 08:00 - 10:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Man 27 Mai
kl 16:00 - 22:00
Rekrutteringsstevne Friidrett
Måndalen IL  
Man 27 Mai
kl 16:30 - 18:30
Steinkjer Bedriftsgolf
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Golf   Midjo Golfbane
Påmeldingsfrist: 15. Mai 2019
Når: Mandager fra 17.30 og utover med oppstart…
Man 27 Mai
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 5
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Terje Løvåsvei 10 Samlingsplass blir ved Sparebanken Sør Amfi…
Man 27 Mai
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Man 27 Mai
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
Man 27 Mai
kl 18:00 - 20:00
Tine cuip 121020
Per Markus Edvardsen   Hasleveien 15B test
Man 27 Mai
kl 18:00 - 20:00
Tinecup 01.08.2020
Simen Foyn   Hasleveien 15b Her er det en tekst
Tir 28 Mai
kl 08:00 - 10:00
Viderekommende vs avansert
  Trimveien 4
Tir 28 Mai
kl 08:00 - 10:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Tir 28 Mai
kl 14:00 - 17:30
Hvitløypa
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Solbergveien
Påmeldingsfrist: 27. Mai 2019
Hvitløypa har vært ei løype…
Tir 28 Mai
kl 15:00 - 17:30
Varden Trimkarusell 5. løp - Steen Hansen Maskin
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Liker du og gå, jogge eller…
Tir 28 Mai
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 7. løp Fjære skole
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Bringsværveien 11 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 28 Mai
kl 17:00 - 20:00
Introkurs med Kent
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård Grunnleggende om sikkerhet og padling. Du…
Tir 28 Mai
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P7 OBIK / AB løp 2
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P7 OBIKDato: Tirsdag 28. mai kl.…
Tir 28 Mai
kl 17:00 - 21:00
Dans - øving
Klubbhuset - kafeteria  
Tir 28 Mai
kl 17:30 - 21:00
Rauma Cup 5
Rauma Golfklubb   Golf  
Tir 28 Mai
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 6, Arve Hagen BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 6 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 28 Mai
kl 17:30 - 20:00
Vestfold Vårcup
Botne SK - Orientering   Orientering    Vestfold Vårcup -  Årets…
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 19:00
Kretsting
Rogaland bedriftsidrettskrets   Møte   Forus Sportssenter
Påmeldingsfrist: 26. Mai 2019
Kretstinget er vårt årsmøte,…
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 21:00
TA-sprint sonestevne i Snåsa,
Snåsa IL   Friidrett   Viosen Stadion Snåsa IL Friidrett inviterer til TA-sprint…
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 19:30
Tirsdags-Horvå - Landeveg
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Landevegssykling hver tirsdag i…
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 19:30
Tirsdags-Horvå - Landeveg
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Landevegssykling hver tirsdag i…
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 22:00
Årsmøte 2019
Åsane Pistolklubb   Skyting   Jonahåla Det kalles herved inn til årsmøte…
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 20:30
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med forskjellige…
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Lambertseter Sted: LambertseterØvelser: 100m –…
Tir 28 Mai
kl 19:00 - 21:00
Ekstraordinært Årsmøte Snåsa IL
Snåsa IL   Møte   Viosen Stadion I hht. til årsmøtevedtak på…
Tir 28 Mai
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Rulleski 2019 renn 1
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype uten…
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Rulleski 2019 renn 1
Kenneth Ånonsen   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype uten…
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Rulleski 2019 renn 1
Kenneth Ånonsen   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype bak…
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 2, Oppl.Bet. BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 2,…
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør. Brekko
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Stavanger OK Løpssted: Brekko …
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 7, Stavåsrunden
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 7 Dato: Onsdag 29.mai Arrangør:…
Ons 29 Mai
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Darbu, Dunserud
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 20:00
Opplæring
Per Markus Edvardsen   Kurs   Hasleveien 15B Hva er Lorem Ipsum?Lorem Ipsum er rett og slett…
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 20:00
Klubbritt - Bangdalsrunden 29.mai 18:00
Namdal SK   Årets første klubbritt på grus/terreng. …
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 20:00
O-løp Frya
Tormod Skilag - Orientering   Mrk fra Fryatun. Arr.:R/F ski.…
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 20:00
HSH - Gullhaug/Holmestrand - G14
Hof IL - Fotball  
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 6
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Larveveien 29 Sted: VearLengde: 3,2km 4,6km og…
Ons 29 Mai
kl 19:30 - 21:30
Hvi/Sva/Hof - GØIF/Helgerød 4. div Kvinner
Hof IL - Fotball   Fotball  
Tor 30 Mai
kl 08:00 - 11:00
Göteborg Cup 2019
Sunde Innebandyklubb   Innebandy  
Påmeldingsfrist: 28. Feb 2019
Da er det igjen duket for en ny og spennende…
Tor 30 Mai
kl 09:00 - 14:00
Drammenselva Rundt
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Sykling   Årets hyggeligste familiearrangement! Bli med og…
Tor 30 Mai
kl 09:00 - 14:00
Eikerløpet
Botne SK - Orientering   Orientering   Eikerløpet: Oppmøte Brekke sanitær, Gullhaug kl…
Tor 30 Mai
kl 15:00 - 18:00
Kongsvingerrittet 2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Sykling   Velkommen til Kongsvingerrittet 2019! For…
Tor 30 Mai
kl 19:30 - 21:00
Torsdagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Tor 30 Mai
kl 20:00 - 21:45
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Tor 30 Mai
kl 20:00 - 21:45
Avansert
  Trimveien 4
Fre 31 Mai
kl 10:00 - 12:00
Trysiltur 2019
Øyvind Sigmundson Schøyen   Annet   ===Engilsh below===Hei og Hå!31. mai - 2.…
Fre 31 Mai
kl 16:00 - 18:00
Hydro Cup 2019
Hydro Cup   Fotball  
Fre 31 Mai
kl 18:00 - 19:00
Postjakta
Odal OL Orientering   Orientering   Skogtun Sted: SkogtunArrangør: Martin…
Fre 31 Mai
kl 18:00 - 20:00
ARENDAL GRAND PRIX 2019
Arendal Båtsport Klubb   Motorsport   ABSK har gleden av å invitere til Arendal…
Lør 1 Jun
kl 08:00 - 18:00
Telemark Tours
Telenor BIL - Skien   Sykling   Grenland sykleklubb har gleden av å…
Lør 1 Jun
kl 08:00 - 18:00
Briskebyturnering i idrettsparken (utleie)
Ottestad IL - Fotball  
Lør 1 Jun
kl 09:00 - 16:00
Vårmesterskapet Kyu-turnering 2019
Tor Johan Bjelland Nyvoll   Kampsport   Trimveien 4 The biannual Oslo Championships are tournaments…
Lør 1 Jun
kl 09:00 - 20:00
"Fly In" 2019
Værnes Flyklubb   Annet   Stordalsveien 359 Værnes Flyklubb inviterer til Fly In…
Lør 1 Jun
kl 10:00 - 18:00
Grunnkurs med Kent
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård 16 timers kurs - krever at du har noe…
Lør 1 Jun
kl 12:00 - 14:00
Førdesprinten 2019
Førde IL - Symjing   Svømming   Påmelding til stevnet til svømmeskoleansvarlig…
Lør 1 Jun
kl 20:00 - 22:00
Champions League finale - åpent klubbhus
Klubbhuset - kafeteria  
Søn 2 Jun
kl 09:00 - 11:00
Søndagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Søn 2 Jun
kl 14:00 - 16:00
Viderekommende
  Trimveien 4
Søn 2 Jun
kl 14:00 - 16:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Søn 2 Jun
kl 15:00 - 17:00
Standard & Latin nivå 3
OSI Dans   Sandakerveien 116 Startdato 3 februar - sluttdato 2 juni
Søn 2 Jun
kl 15:00 - 17:00
Standard og Latin 3
V19, Student   Sandakerveien 116 Startdato 3 februar - sluttdato 2 juni
Man 3 Jun
kl 08:00 - 10:00
Viderekommende
  Trimveien 4
Man 3 Jun
kl 08:00 - 10:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Man 3 Jun
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 6
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Levermyrveien 32 Samlingsplass er ved Levermyr stadion. Merket fra…
Man 3 Jun
kl 17:00 - 20:00
Lagkamp - Damer 2. divisjon
Njård - Tennis   Tennis   I dag er det lagtennis på…
Man 3 Jun
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Man 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
Bike & Run 2019 Hamar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Annet   Strandvegen 100
Påmeldingsfrist: 24. Mai 2019
Bike & Run er en lavterskel folkehelsestafett…
Tir 4 Jun
kl 08:00 - 10:00
Viderekommende vs avansert
  Trimveien 4
Tir 4 Jun
kl 08:00 - 10:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Tir 4 Jun
kl 15:00 - 18:30
5 topper
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Lunderød 60 Vi arrangerer for 3. gang langløpet 5…
Tir 4 Jun
kl 16:30 - 18:45
Rulleskikurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ski   Storås langrennsarena Velg nivå: Nybegynner eller…
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 19:00
Sikkerhetskurs Elv
Øyvind Sigmundson Schøyen   Kajakk   I vår arrangerer OSI elvepadling…
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 20:00
Lagkamp - Damer 3. divisjon
Njård - Tennis   Tennis   I dag er det lagtennis på…
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 20:00
Introkurs med Kent
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård Grunnleggende om sikkerhet og padling. Du…
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P8 OBIK / AB løp 3
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P8 OBIK / AB løp 3Dato:…
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 21:00
Rauma Cup 6
Rauma Golfklubb   Golf  
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 7, SpareBank 1 Østlandet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 7 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 20:00
Vestfold Vårcup
Botne SK - Orientering   Orientering    Vestfold Vårcup -  Årets…
Tir 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
Klubbritt - Terreng Rundbane Bråten 4.juni 18:00
Namdal SK   Ritt i nye rundbaneløypa i Bråten. Påmelding…
Tir 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Tir 4 Jun
kl 18:00 - 19:30
Tirsdags-Horvå - Landeveg
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Landevegssykling hver tirsdag i…
Tir 4 Jun
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 3, Madshus BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 3,…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 20:00
Lagkamp - Herrer 4. divisjon
Njård - Tennis   Tennis   I dag er det lagtennis på…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 8, Brumunddal
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 8Dato: Onsdag…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 19:00
Vestfold løpskarusell, løp 7
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Essoskogen Løypebeskrivelse: Ved 200 m svinger…
Ons 5 Jun
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Vikseterveien 18,
Ons 5 Jun
kl 18:00 - 20:00
O-løp i Sorperoa
Tormod Skilag - Orientering   Orientering   Mrk fra rundkjøringen v/Rema 1000.…
Ons 5 Jun
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner Sted: StovnerØvelser: 100m – 400m…
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 22:00
Hovedstyremøte
Snåsa IL   Møte   Viosen Stadion
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 21:00
Mesnaelva opp
Litrim   Løp   Onsdag 5. juni er det klart for Mesnaelva opp for…
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Mesnaelva opp
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Motbakkeløp, StrandtorgetLengde:…
Tor 6 Jun
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 9. Arild's løype
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fant Olsen / Baneheia Velkommen til Arild's løype Arrangører:…
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 22:00
Hovedstyremøte
Klubbhuset - kafeteria  
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Sykling   Østenbuveien 80 Start og mål er bak Sparebanken Sør…
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P9 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P9 OBIKDato: Torsdag 06. juni…
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 19:00
Topptur
Telenor Skien B.I.L. - Turgruppe   Trim   Valås Topptur til ValåsOppmøte ved…
Tor 6 Jun
kl 17:30 - 18:30
Kart og moro
Odal OL Orientering   Orientering   SIAP Odal O-lag arrangerer "Kart og moro".…
Tor 6 Jun
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 6
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Øvre Sund Bru Sted: Drammen Sentrum (Start og mål ved…
Tor 6 Jun
kl 18:00 - 19:30
Orienteringstrening med klubbmesterskap
Botne SK - Orientering   Orientering   Bassengparken ved tennisbanen Bassengparken: Med Klubbmesterskap. Ellers…
Tor 6 Jun
kl 19:30 - 21:00
Torsdagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Tor 6 Jun
kl 20:00 - 21:45
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Tor 6 Jun
kl 20:00 - 21:45
Avansert
  Trimveien 4
Fre 7 Jun
kl 15:00 - 22:00
Padlehelga Merdø
Arendal Kajakklubb   Kajakk   GRUNNKURS HAV og GRUNNKURS SURFSKI, TEKNIKKURS…
Fre 7 Jun
kl 15:00 - 22:00
PADLEHELGA MERDØ;
Arendal Kajakklubb   Kajakk   GRUNNKURS HAV og GRUNNKURS SURFSKI, TEKNIKKURS…
Lør 8 Jun
kl 10:00 - 18:00
Grunnkurs med Anders
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård 16 timers kurs - krever at du har noe…
Søn 9 Jun
kl 00:00 - 23:30
PRIVAT - KONFIRMASJON
Måndalen IL   Fest   Hanne Hustad
Søn 9 Jun
kl 09:00 - 11:00
Søndagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420 TreningSå lenge ingenting annet er…
Søn 9 Jun
kl 11:00 - 12:00
Løpet Tingvollfjorden rundt
Torpo IL   Løp   Bæravegen 34 Tingvollfjorden rundt er et bortoverløp…
Søn 9 Jun
kl 12:00 - 14:00
Tingvollmarsjen
Torpo IL   Trim   Bæravegen 32 Tingvollmarsjen er en turmarsj for alle…
Søn 9 Jun
kl 14:00 - 16:00
Viderekommende
  Trimveien 4
Søn 9 Jun
kl 14:00 - 16:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Man 10 Jun
kl 08:00 - 10:00
Viderekommende
  Trimveien 4
Man 10 Jun
kl 08:00 - 10:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Man 10 Jun
kl 12:00 - 15:00
Pinsestafetten 2019
Snåsa IL   Løp   Viosen Stadion Snåsa IL, friidrettsgruppa, arrangerer den…
Tir 11 Jun
kl 08:00 - 10:00
Viderekommende vs avansert
  Trimveien 4
Tir 11 Jun
kl 08:00 - 10:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Tir 11 Jun
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 8. løp Åsbieskogen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Åsbieveien 25 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 11 Jun
kl 16:00 - 17:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 20:00
Lagkamp - Herrer 1. Divisjon
Njård - Tennis   Tennis   I dag er det lagtennis på…
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Påmeldingsfrist: 11. Jun 2019
Påmeldingen gjelder fra 23. april til 11.…
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 20:00
Introkurs med Kent
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård Grunnleggende om sikkerhet og padling. Du…
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P10 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P10 OBIKDato: Tirsdag 11. juni…
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 19:00
Vestfold løpskarusell, løp 8
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   BDO - milaEgen info kommer
Tir 11 Jun
kl 17:30 - 21:00
Rauma Cup 7
Rauma Golfklubb   Golf  
Tir 11 Jun
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 8, Løten Kommune
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 8 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med forskjellige…
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 19:30
Tirsdags-Horvå - Landeveg
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Landevegssykling hver tirsdag i…
Tir 11 Jun
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 12 Jun
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Rulleski 2019 renn 2
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype uten…
Ons 12 Jun
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Rulleski 2019 renn 2
Kenneth Ånonsen   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype bak…
Ons 12 Jun
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 4, Bentler BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 4,…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 21 Mai
kl 20:30 - 22:30
5'er fotball Sommerserie Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Venusvegen 4
Seriespill i 5'er fotball på Kviltorpbanen 1x18…   Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:00 - 17:00
Veien til Golf - Kurs
Midt-Troms Golfklubb   Kurs  
Les mer under fanen som heter…   Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:00 - 20:00
ÅPEN TRENING
Elverum Rifleklubb   Skyting  
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 15:00 - 17:00
Bli Sprekere 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli med på Styrketrening, Yoga og…   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 19:00 - 20:00
Altakarusellen 2019
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Skoleveien 6
Altakarusellen 2019 - Gå, jogg eller løp – kort…   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 23:30
Harstadkarusellen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp  
GÅ, JOGG ELLER LØP – KORT…   Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:30 - 20:30
Dans (Dancesation) / mandager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått et…   Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 20:00
GOKART Bedriftsserie 2019, Elvedalen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Gokart   Snertingdalsvegen 1294
I samarbeid med Elvedalen Gokartutleie har vi…   Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball, seriespill 2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Hamar, Lillehammer, Kongsvinger, Gjøvik
Velkommen til årets serie i…   Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 22:00
Fotball 7-er serie herre & 5-er serie dame 201
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Heilovegen 19
Invitasjon til bedrifts fotball serie & cup…   Les mer  
Man 13 Mai
kl 14:00 - 18:00
Golf: Sesongen 2019
Østfold bedriftsidrettskrets   Golf   Hele Østfold
GOLFSESONGEN 2019 Golfsesongen settes i gang…   Les mer  
Man 13 Mai
kl 00:00 - 02:00
Golfserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Golf  
Vi fortsetter suksessen fra i fjor med 2-manns…   Les mer  
Søn 12 Mai
kl 23:00 - 23:00
Golfserie på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Golf   Romerike
Det er 2 spillere per lag. Lagene vil bli satt…   Les mer  
Søn 12 Mai
kl 15:00 - 20:00
Golfserie 2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Golf  
Velkommen til golfserien 2019. Vi arrangerer…   Les mer  
Fre 10 Mai
kl 01:00 - 23:59
Ti på Topp Lillehammer
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Trim  
Ti på Topp 2019 starter 10.mai og varer til…   Les mer  
Fre 10 Mai
kl 01:00 - 23:59
Ti på Topp Elverum
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Trim  
Ti på Topp 2019 starter 10.mai og varer til…   Les mer  
Fre 10 Mai
kl 01:00 - 23:59
Ti på Topp Hamar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Trim  
Ti på Topp 2019 starter 10.mai og varer til…   Les mer  
Fre 10 Mai
kl 00:00 - 23:59
Ti På Topp Østfold
Østfold bedriftsidrettskrets   Annet   Hele Østfold
Årets turkampanje er tilbake! :D    Les mer  
Ons 8 Mai
kl 19:00 - 20:00
Finn løpegleden - Steinkjer
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Kurs   Steinkjer
Løpekurset for deg som er helt nybegynner…   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 19:00
Instruksjonskvelder Losby 2019
Golf   Golf  
Instruksjon på Losby flg. tider i 2019: Onsdag…   Les mer  
Tir 7 Mai
kl 20:30 - 01:00
Sommer - Cageball
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Liavegen 1
FOTBALLTRENING: Cageball 4 mot 4 på kunstgress. …   Les mer  
Tir 7 Mai
kl 20:00 - 23:00
Bedriftsfotball i Molde 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   fannestrandvegen
Seriespillet gjennomføres i perioden mai…   Les mer  
Tir 7 Mai
kl 20:00 - 00:00
Sommerserien 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Idrettsparken
Pris: Kr. 3.900,- (inkl. baneleie og…   Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:00 - 19:00
Tromsøkarusellen 2019
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Stadionvegen 3
Kom i form med 18 ukentlige løp i…   Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:30 - 19:30
Hverdagsyoga / mandager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE HVERDAGSYOGA Bedriftsidrettens egen…   Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:00 - 20:00
Golfserie
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Golf  
Vi inviterer til Bedriftsserie i Golf!Årets…   Les mer  
Man 6 Mai
kl 17:30 - 20:00
Golf i Arendal og Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Golf  
Velkommen til å bli med på golfsesongen 2019. …   Les mer  
Man 6 Mai
kl 17:30 - 18:30
Styrke / mandager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og effektive…   Les mer  
Man 6 Mai
kl 17:00 - 21:00
Golf uteserien 2019
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
UTE-SERIEN 2019 - PÅMELDING…   Les mer  
Man 6 Mai
kl 17:00 - 15:00
Golfkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Golf   Østre Ålefjærvei 195
Velkommen til Bedriftsgolf i…   Les mer  
Man 6 Mai
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Fre 3 Mai
kl 18:00 - 20:00
Banesalg-Ny flerbrukshall og skytebane
Hovedstyret   Dugnad   Peder Claussønsvei 1
For å samle inn penger til den nye…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 19:00
Golfserien Byneset Syd 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Golf   Byneset Golfklubb, Hangerslettveien 1378
Velkommen til bedriftsserien i GolfBedriftsserien…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 19:00
Golfserien i Ålesund
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Golf   Ålesund Golfklubb, Ålesundsvegen 1710, Solnør
Velkommen til bedriftsserien i GolfBedriftsserien…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 19:00
Bedriftsgolf 2019 - serie og utslagscup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Golf   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 08:00 - 00:00
Oppstart Ti på Topp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Annet  
Bli med i Bedriftsidrettens tur-kampanje Ti…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 03:00 - 05:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skolegata 30
Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 00:00 - 23:59
Gavekort, Ti på Topp Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Strømsveien 80
Enten det er naturopplevelsen, konkurransen, det…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 00:00 - 23:59
Gavekort, Ti på Topp Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Strømsveien 80
Enten det er naturopplevelsen, konkurransen, det…   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 22:00
Fotball: Fredrikstadserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Mølleveien 9
Bedriftsfotball Fredrikstad Her kan du melde…   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
Fotball: Haldenserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Strupeveien 18
Den nyoppstartede fotballserien i Halden er…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 20:15 - 21:15
Bli Sprekere gruppetrening Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Langmyra skole, Langmyrvegen 60
Folkehelsekonseptet "Bli Sprekere"…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:00 - 20:00
Bli Sprekere gruppetrening Ålesund
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Vik skole, Storfarvegen
Folkehelsekonseptet "Bli Sprekere"…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fotball i Arendal og omegn
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Østenbuveien 80
Velkommen til å bli med på seriespill…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fotball: Mosseserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Ørebanen
Sted: Ørabanen Dekke: Gress Spilletid:…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 17:30 - 18:30
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga  
Bli Sprekere Hverdagsyoga - 6 timers parti over…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere STYRKE
Telemark bedriftsidrettskrets   Gruppetimer  
Bli Sprekere Styrke, 6 timers parti over påske. …   Les mer  
Man 29 Apr
kl 16:30 - 08:00
Bli Sprekere gruppetrening Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Elgesetergt 2
Folkehelsekonseptet "Bli Sprekere"…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 16:00 - 18:00
Golfserien
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Golf  
SerieVår serieturnering spilles som…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Søn 28 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bodø Nu-ligaen
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Bedriftsfotball for alle! Hvilke bedrifter i…   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 20:00
Løpekurs Viderekommende - Steinkjer
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kurs   Steinkjer
Ta løpegleden til  nye høyder-…   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 20:00
Løpekurs Namsos
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Kurs   Finn Christiansen veg 1
LØPEKURS NAMSOSTrenger du ny inspirasjon…   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 18:00 - 20:00
Cuper 2019 av Heggedal IL
Heggedal IL   Fotball  
Cup info 2019 ⚽️ 27-28 april: 9’er cup…   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:30 - 19:30
Terrengkarusellen i Trondheim 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Løp  
Folkelig trim og umenneskelig…   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:30 - 18:30
Løpekurs for hel-og halvmaraton
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Stadionveien 5
Går du med en drøm om å…   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 19:00
Gampen 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp  
Velkommen Du er velkommen til å delta på alle…   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 19:00
Juniorkurs 2019 - Kurs 2 av 3
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
Juniorkurs 2019  - Kurs 2 av 3 Dette…   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 00:30 - 23:30
Sykle til jobben
Telenor BIL - Skien   Annet  
tekst   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball 7er - Vestlandshallen 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Åsane Senter 58
Velkommen til sesongen 2019 i bedriftsfotball i…   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 16:00 - 23:00
Trondheim Bedriftsfotball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress
Fotballserien i Trondheim spilles på Eberg…   Les mer  
Man 22 Apr
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Man 15 Apr
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Man 8 Apr
kl 19:00 - 22:00
Fotball - Uteserien
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmelding fotball - Uteserien Kr.sandFrist…   Les mer  
Man 8 Apr
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Ons 3 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bootcamp utendørstrening 10 ganger
Allsport  
Da starter vi opp med bootcamp trening igjen her…   Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball Sør-Rogaland 2019 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Sør-Rogaland
Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…   Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball Nord-Rogaland 2019 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugesund
Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…   Les mer  
Man 1 Apr
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Man 25 Mar
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Man 18 Mar
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Lør 16 Mar
kl 18:00 - 20:00
Linderud IL
Linderud IL  
Opptatt   Les mer  
Ons 13 Mar
kl 14:45 - 15:45
Yoga på MOOV Drammen onsdager frem til 26/6
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Yoga  
Yoga i sal for ansatte i FMOV. Kr. 900,- for hele…   Les mer  
Man 11 Mar
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 20:00 - 22:00
Miniserie Volleyball Verdal 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdalshallen
Når: Miniserien i…   Les mer  
Man 4 Mar
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Man 4 Mar
kl 14:45 - 15:45
Sirkeltrening MOOV Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Børsemakergata 2
Sirkeltrening i sal på MOOV med…   Les mer  
Man 18 Feb
kl 21:00 - 21:30
Trening
Volleyball   Volleyball   Ekebergveien 109
Trening på Ekeberg i KFUM-hallen,…   Les mer  
Ons 13 Feb
kl 21:00 - 20:00
Levanger Bedriftskanonball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Trønderhallen
Bedriftskanonball på Levanger har blitt en…   Les mer  
Fre 1 Feb
kl 12:15 - 11:45
Uttøyning og avspenning - fredager, våren 2019 (Os
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Annet   Tordenskioldsgate 12
Tilbudet om uttøyning og avspenning vil være…   Les mer  
Tor 31 Jan
kl 15:45 - 15:45
Crosstraining - torsdag ettermiddag, våren 2019 (O
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskioldsgate 12
Kurset har oppstart torsdag 28. januar 2019 kl.…   Les mer  
Tor 31 Jan
kl 08:45 - 08:45
Crosstraining - torsdag morgen, våren 2019 (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskiolds gate 12
Kurset har oppstart torsdag 28. januar 2019 kl.…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Ikke medlemslag Fotball   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien
Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Ikke medlemslag Fotball   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien
Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien
Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 15:45 - 15:45
Ashtanga yoga - kurs våren 2019 (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Yoga   Tordenskiolds gate 12
Kurset har oppstart onsdag 30. januar 2019 kl.…   Les mer  
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 18:00
Yogakurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255
Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…   Les mer  
Tir 29 Jan
kl 15:45 - 15:45
Kundalini yoga - våren 2019 (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Yoga   Tordenskiolds gate 12
I samarbeid med bedriftsidrettslaget ønsker Grete…   Les mer  
Man 28 Jan
kl 17:00 - 17:00
Bli Sterkere
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien
Bli Sterkere med fysioterapeut Juliane Næss…   Les mer  
Man 28 Jan
kl 15:00 - 15:00
Qigong - kurs våren 2019 (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Annet   Tordenskiolds gate 12
Kurset har oppstart mandag 28. januar 2019 kl.…   Les mer  
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
Genuine & Sexy Escorts in Chandigarh for all
  Other  
Changes are essential in each work doesn't…   Les mer  
Tir 22 Jan
kl 19:30 - 21:00
Volleyball treningsgruppe VÅR 2019, Breivikahall
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2
Beskrivelse Volleyball trening i…   Les mer  
Man 21 Jan
kl 21:00 - 21:00
Stjørdal Kanonball vår 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Stjørdalshallen
Kanonball Stjørdal Vår 2019Endelig…   Les mer  
Fre 18 Jan
kl 16:00 - 22:00
Leie treningstime VÅREN 2019 (uke 4-25)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Breiviklia 2
Søknad leie treningstimer i…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 19:30
Squashligaen - Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Squash   Sandslihaugen 10
Bedriftsidretten Hordaland inviterer til…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 09:00 - 19:00
Svømmedagen
Agder bedriftsidrettskrets   Svømming   Tangen 8
I samarbeid med Aquarama Bad har bedriftsidretten…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 18:00 - 20:00
Påmelding fektekurs HER!
Njård - Fekting   Annet   Njård fekting
Påmelding og betaling skjer på…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 16:45 - 16:45
Crosstraining - mandag ettermiddag, våren 2019 (Os
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskiolds gate 12
Kurset har oppstart mandag 28. januar 2019 kl.…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli med på Styrketrening, Yoga og…   Les mer  
Fre 4 Jan
kl 18:00 - 22:00
Biljard Bedriftsserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Biljard   Nardoveien 12
Bedriftsidretten og Biljard Trondheim…   Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 00:00 - 02:00
Morgentrening fra uke 41 (U11-U16)
Frisk Asker AIL, IF - Ishockey   Ishockey  
Morgentreningene starter opp igjen i uke 41, og…   Les mer  
Tor 23 Sep 2010
kl 00:00 - 00:00
Join us to worship God together
  Xi Si South Road
Greetings from the Christian Church at Gang Wa…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 6 Mar
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte friidrettsgruppa
Sturla IF - Friidrett  
Agenda årsmøtet 2019doc.docx…   Les mer  
Ons 6 Mar
kl 19:00 - 22:00
Årsmøte i Molde Swing- og Rockeklubb​
Molde Swing- og Rockeklubb   Annet  
SaklisteÅRSMØTE 2019 …   Les mer  
Ons 6 Mar
kl 18:30 - 20:30
Skikurs Borregaard
Trøsken Idrettslag  
Skikurs for BorregaardKurset går over to…   Les mer  
Ons 6 Mar
kl 18:00 - 20:00
pokerkveld
Joakim Lund Rangel  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 18:00 - 20:00
pokerkveld
Joakim Lund Rangel  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 18:00 - 21:00
Hovedstyremøte
Klubbhuset - kafeteria  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 18:00 - 20:00
Handledag
Hjelset-Kleive Fotball  
Sammen med vår utstyrsleverandør…   Les mer  
Ons 6 Mar
kl 17:30 - 21:30
Kurs i ledklatring
OSI Klatring   Problemveien 13
Dette kurset gir deg innføring i klatring…   Les mer  
Ons 6 Mar
kl 17:15 - 19:15
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1 og 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6a
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Ons 6 Mar
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Ski - 9. renn Granestua
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Granestua
Onsdag 6. mars er det klart for årets siste…   Les mer  
Ons 6 Mar
kl 09:00 - 11:00
Viderekommende vs avanserte
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 21:20 - 23:20
Mix kamp TTA - All-Stars vs Meteorologen/GE Heal
Volleyball   Volleyball   Ekeberghallen, Ekebergveien 101
Ny kamp for laget Tirsdag  5.3  kl…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 21:00 - 23:00
Champions League - åpent klubbhus
Klubbhuset - kafeteria  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 21:00 - 23:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 20:00 - 21:45
Drill practice
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
This session is reserved to practice various…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 20:00 - 22:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango Dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 18:30 - 20:30
Årsmøte
Thorleif Rustad   Møte   Voldshagan 23
Tirsdag 5.mars kl 1830 avholdes…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 18:30 - 20:30
Klubbmesterskap Fristil Tirsdag 5/3
Trøsken Idrettslag   Ski  
Selv om det er lite snø, satser vi…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 18:00 - 19:00
Styremøte håndball gruppen (PEISESTUEN)
IF Birkebeineren - Håndball   Årbogen Peisestue
Styremøte IBK håndball   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 18:00 - 20:00
Karusellrenn Lysløypa Sorperoa
Tormod Skilag  
Påmelding fra 17.30. Start kl 18.00   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 17:00 - 21:00
Dans - øving
Klubbhuset - kafeteria  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Det legges opp varierte treningsøkter hvor…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 17:00 - 21:00
Klubbmesterskap Årvoll
Lillomarka Arena  
Klubbmesterskap i klassisk stil for Årvoll…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 16:15 - 18:20
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115,
Sted: Berskaughallen på…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 15:00 - 22:00
Reistadløpet 2019
Tromsøstudentenes Idrettslag   Dans  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen, Rådhuset
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…   Les mer  
Man 4 Mar
kl 19:30 - 21:30
Gruppmøte 2019 (Årsmøte)
Ål IL - Orientering   Orientering  
Gruppemøte (tidl årsmøte) for…   Les mer  
Man 4 Mar
kl 19:30 - 21:20
Mix kamp TTA - All-Stars vs Gjensidige
Volleyball   Volleyball   Ekeberghallen, Ekebergveien 101,
Ny Mix-kamp.Mandag      4.3  …   Les mer  
Man 4 Mar
kl 19:00 - 21:00
Fotballgruppa - møte for barnefotballen - trenere
Klubbhuset - kafeteria  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 18:30 - 20:30
Sesongavslutning orientering
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Strømsveien 80
Sesongavslutning/-oppstartsamlingRomerike…   Les mer  
Man 4 Mar
kl 18:00 - 21:00
Karusellskyting Lillehammer 4. mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…   Les mer  
Man 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting Lillehammer 11. mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…   Les mer  
Man 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion
Større skiglede med bedre teknikk!For deg…   Les mer  
Man 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
PÅMELDING TIL RENNSKARUSELLEN
Simen Foyn   Rugdeveien 43
ASD   Les mer  
Man 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
Tur
Simen Foyn   Hasleveien 15B
TEst   Les mer  
Man 4 Mar
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 17:30 - 20:00
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
   Play against all the other…   Les mer  
Man 4 Mar
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
Egentrening uten trener.   Les mer  
Man 4 Mar
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Spend your time as you wish, either doing solo…   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 20:00 - 22:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 20:00 - 22:30
Kajakkpolo training
Tromsøstudentenes IL - Kajakkpolo   Kajakk   Stakkevollan svømmehall, Utsikten 53B
Weekly kajakkpolo training. The normal schedule…   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 20:00 - 22:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 19:00 - 21:00
Bugg, Noise danseklubb
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 18:00 - 20:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 18:00 - 20:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 10:30 - 14:00
Kretskarusell Rambydalen
Ullensaker Skiklubb - Alpint   Ski   Rambydalen
Velkommen til skirenn i Rambydalen. Det…   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 09:00 - 11:00
Søndagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420
TreningSå lenge ingenting annet er…   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 09:00 - 16:00
Sørfjellrennet 2019
Snåsa IL  
Velkommen til Sørfjellrennet søndag…   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 09:00 - 11:00
Håndball: Bring-runde 3. mars i Jessheim is- og fl
  Flerbrukshallen Jessheim
Kom og hei på Jenter 2002 i siste runde av…   Les mer  
Lør 2 Mar
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19
Bli med på vinterens morsomste seriespill…   Les mer  
Lør 2 Mar
kl 15:00 - 17:00
Treningskamp A-laget mot Rilindja
Holmlia SK - Fotball  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 13:00 - 16:00
Vinteroppvisning
KIL Turn  
KIL Turn ønsker velkommen til…   Les mer  
Lør 2 Mar
kl 12:00 - 16:00
Karusellskyting Stedsmesterskap FINALER 2.mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Skytterutvalget i Hamar med finaler…   Les mer  
Lør 2 Mar
kl 11:30 - 13:30
Treningskamp G2003 mot Klemetsrud
Holmlia SK - Fotball  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk  
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 17:30 - 20:30
Dugnad til Skrautvålsprinten
Skrautvål IL   Dugnad  
Dugnad i skisenteret førstkommende fredag…   Les mer  
Fre 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
Sollia Opp&Ned
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Sollifjellet alpinanlegg
Bli med på toppturkarusell i Sollifjellet…   Les mer  
Fre 1 Mar
kl 14:00 - 16:00
NM G/P 15 og Landsstevne G/P12
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
TROMSØ BRYTEKLUBB HAR I SAMMARBEID MED…   Les mer  
Fre 1 Mar
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 10:00 - 12:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Spend your time as you wish, either doing solo…   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 21:20 - 22:30
Basseng trening / Pool training
Tromsøstudentenes IL - Kajakk   Kajakk   Stakkevollan svømmehall, Utsikten 53B
The pool is a great place to practice paddling…   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 21:00 - 23:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende kurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 20:00 - 21:45
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 19:30 - 21:00
Torsdagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420
TreningSå lenge ingenting annet er…   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 19:00 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dansekveldene i West Coast Swing er på…   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 18:00 - 22:00
Fotballgruppa - ungdomsfotballkvelden
Klubbhuset - kafeteria  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte
Rakkestad Kjøre og Rideklubb  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 18:00 - 19:15
Urban Dance treninger
Tromsøstudentenes IL - Dansademika   Dans   Kraft Sportssenter Gruppesal Kraft I
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Vinterbro, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12
Link til terminliste   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 17:30 - 20:00
Skikarusellen i Kristiansand - 8. renn
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Solbergveien
Skikarusellen arrangerer siste renn for sesongen…   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
Sted: Drammen videregående…   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 16:00 - 20:00
Karusellskyting 28.feb-1.mars med innlangt stedsme
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Skytterutvalget i Hamar inviterer til…   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 20:00 - 21:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19
Bli med på vinterens morsomste seriespill…   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 18:00 - 00:00
Telenorkarusellen 2019
Hof IL - Langrenn   Ski   Engrønningen
Langrennsgruppa i Hof idrettslag inviterer til…   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 18:00 - 19:00
Capoeira på Workout Wednesday @ Blindern Athletica
Capoeira  
Workout Wednesday is SiO Athletica’s…   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årlig medlemsmøte OIL volleyball
Ottestad IL - Volleyball   Møte  
Ottestad IL Volleyball - Årlig…   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Åresmøte Kvæfjord idrettslag allianse
Roar Martin Røkenes   Møte   Kulturhuset på Trastad
Innkalling til Årsmøte 2019   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 17:30 - 21:30
Nybegynnerkurs
OSI Klatring   Problemveien 13
Vårt nybegynnerkurs gir deg…   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 17:15 - 19:15
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1 og 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6a
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Ski - 8. renn Kringla
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Kringla Stadion
I år blir det 8 renn. Premie er glass…   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 09:00 - 11:00
Viderekommende vs avanserte
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 21:00 - 23:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 20:00 - 22:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 20:00 - 21:30
Herre kamp Veritas Vs TTA -All-Stars
Volleyball   Volleyball   Ekeberghallen, Ekebergveien 101
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 20:00 - 21:45
Drill practice
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
This session is reserved to practice various…   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte i CK Jarlsberg - 2019
Cykkelklubben Jarlsberg   Møte   Stadion 12
Styret innkaller herved til årsmøte…   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 19:00 - 21:00
ÅRSMØTE 2019
Bodil Frydenlund   Møte  
Årsmøte  i OL…   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årlig møte ski/friidrett
Lensvik IL   Øyangsveien 890
Årlig møte i avdeling ski/friidrett,…   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango Dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 18:30 - 21:00
Årsmøte
Tistedalen FL  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Vinterbro, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12
Link til terminliste   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 17:30 - 19:00
Telenorkarusellen
Lillomarka SkiKlubb   Ski  
Innbydelse Telenorkarusellen   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 17:00 - 21:00
Dans - øving
Klubbhuset - kafeteria  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Det legges opp varierte treningsøkter hvor…   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Man 25 Feb
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen, Treffsalen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…   Les mer  
Man 25 Feb
kl 19:30 - 20:30
Gavekort, Swingkurs med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37
Har du lyst til å lære deg å…   Les mer  
Man 25 Feb
kl 19:30 - 20:30
Swingkurs med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37
Har du lyst til å lære deg å…   Les mer  
Man 25 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte skigruppa
Roar Martin Røkenes   Møte   Skirommet Skytterbanen
ÅRSMØTE I KVÆFJORD IL SKI 2018   Les mer  
Man 25 Feb
kl 18:30 - 19:30
Gavekort, Swingkurs med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37
Kurs 1, 18:30-19:30 er fulltKurs 2, 19:30-20:30…   Les mer  
Man 25 Feb
kl 18:30 - 19:30
Swingkurs med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37
Kurs 1, 18:30-19:30 er fulltKurs 2, 19:30-20:30…   Les mer  
Man 25 Feb
kl 18:00 - 21:00
Sørdalsmesterskapet 2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Sørdalsmesterskapet 2019  i Skarsmoen…   Les mer  
Man 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Hurtigpistol Fin og Grov
Hamar Sportsskytterklubb (hsk)   Skyting   Ankerskogen
Åpent stevne.Påmelding på…   Les mer  
Man 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
test arrangement fra mobilapp
Anonym  
werwer   Les mer  
Man 25 Feb
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 17:30 - 20:00
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
   Play against all the other…   Les mer  
Man 25 Feb
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
Egentrening uten trener.   Les mer  
Man 25 Feb
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Spend your time as you wish, either doing solo…   Les mer  
Søn 24 Feb
kl 20:00 - 22:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 20:00 - 22:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 20:00 - 22:30
Kajakkpolo training
Tromsøstudentenes IL - Kajakkpolo   Kajakk   Stakkevollan svømmehall, Utsikten 53B
Weekly kajakkpolo training. The normal schedule…   Les mer  
Søn 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årlig møte fotball
Lensvik IL - Fotball   Fotball  
Innkalling årlig møte.docx   Les mer  
Søn 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Bugg-kveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…   Les mer  
Søn 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 17:00 - 20:00
GHK- basar
Gloppen Handballklubb   Annet  
GHK basar i Runnevang søndag 24.februar kl…   Les mer  
Søn 24 Feb
kl 17:00 - 19:00
Treningskamp junior-laget motstander Mangelrud Sta
Holmlia SK - Fotball  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Søn 24 Feb
kl 09:00 - 11:00
Søndagshorvå
TUBAKKEN SYKKELKLUBB   Sykling   Lalandsvegen 420
TreningSå lenge ingenting annet er…   Les mer  
Søn 24 Feb
kl 09:00 - 16:00
Mellerunden 2019
Skrautvål IL   Ski  
  Les mer  
Lør 23 Feb
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19
Bli med på vinterens morsomste seriespill…   Les mer  
Lør 23 Feb
kl 12:00 - 15:00
Rudsbygdrennet 2019
Rudsbygd IL   Ski   Buvollveien 54
Rudsbygd IL ønsker alle mellom 8 og 16…   Les mer  
Lør 23 Feb
kl 10:00 - 17:00
Back To Basics Februar 2019
Kendo   Kampsport   Grenseveien 60
We'll have a whole day of training…   Les mer  
Lør 23 Feb
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13
Stevne for luftrifle og…   Les mer  
Fre 22 Feb
kl 19:00 - 15:00
BIB- cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   BIB- Cup   Postboks 1420
BIB- cup arrangeres for 26.gang i 2019. Sett av…   Les mer  
Fre 22 Feb
kl 18:00 - 20:00
Støtt håndball og lokalt næringsliv
Leksvik IL - Håndball   Handball  
Konkurransedyktige priser, kun en faktura! :)   Les mer  
Fre 22 Feb
kl 17:00 - 18:00
Tur til Hemsedal helgen 22-24.feb 2019
Alpin og friluft  
Da er det tid for tur til Hemsedal igjen..Vi bor…   Les mer  
Fre 22 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening